- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $59.522 | $59.52 |
2727R-09J Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau API Delevan Inc. - 2727R-09J, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki API Delevan Inc. - 2727R-09J
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | API Delevan |
| Momo | Toroidal |
| Te manawanui | ±5% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Rahi / Rahi | 0.280' L x 0.160' W (7.11mm x 4.06mm) |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | 2727R |
| Ratonga | - |
| Q @ Freq | 80 @ 2.5MHz |
| Paa / Case | Radial, Vertical |
| Pūhera | Bulk |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Through Hole |
| Rauemi - Kore | Iron |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | 2.5 MHz |
| Inangarangi | 47 µH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.300' (7.62mm) |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | 14MHz |
| DC Resistance (DCR) | 4.7Ohm Max |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 200 mA |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki API Delevan Inc. 2727R-09J.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 2727R-09H | 2727R-07J | 2727R-09F | 2727R-10J |
| Kaihanga | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo | - | - | - | - |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Rauemi - Kore | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Te whakangungu | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | - | - | - | - |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | - | - | - | - |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Inangarangi | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
Tangohia a 2727R-09J PDF Datasheets me API Delevan Inc. tuhinga mo 2727R-09J - API Delevan Inc..
2727R-08JAPI Delevan Inc.FIXED IND 39UH 220MA 3.9 OHM TH
2727R-08FAPI Delevan Inc.FIXED IND 39UH 220MA 3.9 OHM TH
2727R-08HAPI Delevan Inc.FIXED IND 39UH 220MA 3.9 OHM TH
2727R-10GAPI Delevan Inc.FIXED IND 56UH 185MA 5.6 OHM TH
2727R-09FAPI Delevan Inc.FIXED IND 47UH 200MA 4.7 OHM TH
2727R-10HAPI Delevan Inc.FIXED IND 56UH 185MA 5.6 OHM TH
2727R-10JAPI Delevan Inc.FIXED IND 56UH 185MA 5.6 OHM TH
2727R-09GAPI Delevan Inc.FIXED IND 47UH 200MA 4.7 OHM TH
2727R-07JAPI Delevan Inc.FIXED IND 33UH 240MA 3.3 OHM TH
2727R-11FAPI Delevan Inc.FIXED IND 68UH 165MA 6.8 OHM TH
2727R-09HAPI Delevan Inc.FIXED IND 47UH 200MA 4.7 OHM TH
2727R-11JAPI Delevan Inc.FIXED IND 68UH 165MA 6.8 OHM TH
2727R-10FAPI Delevan Inc.FIXED IND 56UH 185MA 5.6 OHM TH
2727R-12FAPI Delevan Inc.FIXED IND 82UH 155MA 8.1 OHM TH
2727R-11HAPI Delevan Inc.FIXED IND 68UH 165MA 6.8 OHM TH
2727R-11GAPI Delevan Inc.FIXED IND 68UH 165MA 6.8 OHM TH
2727R-08GAPI Delevan Inc.FIXED IND 39UH 220MA 3.9 OHM TH
2727R-07HAPI Delevan Inc.FIXED IND 33UH 240MA 3.3 OHM THKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.