- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $71.426 | $71.43 |
2727R-05H Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau API Delevan Inc. - 2727R-05H, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki API Delevan Inc. - 2727R-05H
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | API Delevan |
| Momo | Toroidal |
| Te manawanui | ±3% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Rahi / Rahi | 0.280' L x 0.160' W (7.11mm x 4.06mm) |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | 2727R |
| Ratonga | - |
| Q @ Freq | 80 @ 2.5MHz |
| Paa / Case | Radial, Vertical |
| Pūhera | Bulk |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Through Hole |
| Rauemi - Kore | Iron |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | 2.5 MHz |
| Inangarangi | 22 µH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.300' (7.62mm) |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | 22MHz |
| DC Resistance (DCR) | 2.3Ohm Max |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 290 mA |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki API Delevan Inc. 2727R-05H.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 2727R-05F | 2727R-05G | 2727R-06H | 2727R-03H |
| Kaihanga | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Rauemi - Kore | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Te whakangungu | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | - | - | - | - |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Inangarangi | - | - | - | - |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | - | - | - | - |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | - | - | - | - |
Tangohia a 2727R-05H PDF Datasheets me API Delevan Inc. tuhinga mo 2727R-05H - API Delevan Inc..
2727R-03HAPI Delevan Inc.FIXED IND 15UH 360MA 1.5 OHM TH
2727R-06FAPI Delevan Inc.FIXED IND 27UH 265MA 2.7 OHM TH
2727R-06HAPI Delevan Inc.FIXED IND 27UH 265MA 2.7 OHM TH
2727R-06GAPI Delevan Inc.FIXED IND 27UH 265MA 2.7 OHM TH
2727R-06JAPI Delevan Inc.FIXED IND 27UH 265MA 2.7 OHM TH
2727R-04FAPI Delevan Inc.FIXED IND 18UH 320MA 1.9 OHM TH
2727R-04GAPI Delevan Inc.FIXED IND 18UH 320MA 1.9 OHM TH
2727R-03JAPI Delevan Inc.FIXED IND 15UH 360MA 1.5 OHM TH
2727R-07FAPI Delevan Inc.FIXED IND 33UH 240MA 3.3 OHM TH
2727R-07HAPI Delevan Inc.FIXED IND 33UH 240MA 3.3 OHM TH
2727R-05JAPI Delevan Inc.FIXED IND 22UH 290MA 2.3 OHM TH
2727R-07JAPI Delevan Inc.FIXED IND 33UH 240MA 3.3 OHM TH
2727R-04HAPI Delevan Inc.FIXED IND 18UH 320MA 1.9 OHM TH
2727R-05GAPI Delevan Inc.FIXED IND 22UH 290MA 2.3 OHM TH
2727R-03GAPI Delevan Inc.FIXED IND 15UH 360MA 1.5 OHM TH
2727R-04JAPI Delevan Inc.FIXED IND 18UH 320MA 1.9 OHM TH
2727R-07GAPI Delevan Inc.FIXED IND 33UH 240MA 3.3 OHM TH
2727R-05FAPI Delevan Inc.FIXED IND 22UH 290MA 2.3 OHM THKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.