- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfRaraunga
Cylindrical Battery Holders.pdf53424-6 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau TE Connectivity AMP Connectors - 53424-6, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki TE Connectivity AMP Connectors - 53424-6
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | TE Connectivity |
| Waea Wire | 10-12 AWG |
| Whānui - Nga Taonga o waho | 0.375' (9.53mm) |
| Te matotoru | 0.039' (0.99mm) |
| Whakamutunga | Crimp |
| Momo Waea | Circular |
| Ko te Rapu / Taitara Tae | 8 Stud |
| Raupapa | PIDG |
| Pūhera | Bulk |
| Momo Tae | Free Hanging (In-Line) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Rauemi - Whakangungu | Polyvinylidene Fluoride (PVDF) |
| Te roa - Whānui | 1.083' (27.51mm) |
| Ko te Waimotu Itirangi | 0.150' ~ 0.260' (3.81mm ~ 6.60mm) |
| Te whakamamae | Insulated |
| Ngā āhuatanga | Radiation Resistant, Serrated Termination |
| Whakaaetanga Mea | Copper |
| Whakautu Whakamutunga | Tin-Lead |
| Tae | Natural, Yellow Stripe |
| Tau hua hua | 53424 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.90.4000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki TE Connectivity AMP Connectors 53424-6.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 53424-6 | 53424-1 | 53425-1 | 534245-1 |
| Kaihanga | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| Te matotoru | 0.039' (0.99mm) | 0.039" (0.99mm) | 0.039' (0.99mm) | - |
| Ko te Waimotu Itirangi | 0.150' ~ 0.260' (3.81mm ~ 6.60mm) | 0.150" ~ 0.230" (3.81mm ~ 5.84mm) | 0.150' ~ 0.230' (3.81mm ~ 5.84mm) | - |
| Momo Tae | Free Hanging (In-Line) | Free Hanging (In-Line) | Free Hanging (In-Line) | Through Hole, Right Angle |
| Ngā āhuatanga | Radiation Resistant, Serrated Termination | Radiation Resistant, Serrated Termination | Radiation Resistant, Serrated Termination | - |
| Rauemi - Whakangungu | Polyvinylidene Fluoride (PVDF) | Polyvinylidene Fluoride (PVDF) | Polyvinylidene Fluoride (PVDF) | - |
| Te roa - Whānui | 1.083' (27.51mm) | 1.083" (27.51mm) | 1.083' (27.51mm) | - |
| Te whakamamae | Insulated | Insulated | Insulated | - |
| Whakaaetanga Mea | Copper | Copper | Copper | Phosphor Bronze |
| Momo Waea | Circular | Circular | Circular | - |
| Whakamutunga | Crimp | Crimp | Crimp | Solder |
| Whakautu Whakamutunga | Tin-Lead | Tin-Lead | Tin-Lead | - |
| Tae | Natural, Yellow Stripe | Natural, Yellow Stripe | Natural, Yellow Stripe | - |
| Pūhera | Bulk | Bulk | Bulk | Tube |
| Waea Wire | 10-12 AWG | 10-12 AWG | 10-12 AWG | - |
| Raupapa | PIDG | PIDG | PIDG | AMPMODU Mod II |
| Whānui - Nga Taonga o waho | 0.375' (9.53mm) | 0.375" (9.53mm) | 0.375' (9.53mm) | - |
| Ko te Rapu / Taitara Tae | 8 Stud | 8 Stud | 10 Stud | - |
| Tau hua hua | 53424 | 53424 | 53425 | 534245 |
Tangohia a 53424-6 PDF Datasheets me TE Connectivity AMP Connectors tuhinga mo 53424-6 - TE Connectivity AMP Connectors.
53425-067Amphenol ICC (FCI)CONN PCMCIA CARD PUSH-PULL
534257-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 120POS 2.54MM
534245-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER R/A 16POS 2.54MM
534257-5TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
534245-6TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER R/A 20POS 2.54MM
53425-500Amphenol ICC (FCI)CONN PCMCIA CARD PUSH-PUSHKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.