- Jess***Jones
- 2026/04/17
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdf2-147438-7 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau TE Connectivity AMP Connectors - 2-147438-7, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki TE Connectivity AMP Connectors - 2-147438-7
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | TE Connectivity |
| Whakamutunga | Press-Fit |
| Momo Waea | Single Post |
| Kāhua Terminal | Pin Retention |
| Raupapa | AMPMODU |
| Rahi Rahi - I raro iho i te Flange | 0.045' (1.14mm) Square |
| Rahi Rahi - Ki runga ake i te Flange | 0.045' (1.14mm) Square |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ko te Taitara o te Raina | 0.070' ~ 0.077' (1.78mm ~ 1.96mm) |
| Rauemi - Whakangungu | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te roa - Whānui | 0.660' (16.76mm) |
| Length - I raro i te Flange | - |
| Length - Ki runga ake i te Flange | - |
| Tae Whakanoho | - |
| Te whakamamae | Non-Insulated |
| Raina Flange | - |
| Whakaaetanga Mea | Brass |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | 30.0µin (0.76µm) |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Poari Poari | 0.100' (2.54mm) |
| Tau hua hua | 147438 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.90.4000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki TE Connectivity AMP Connectors 2-147438-7.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 2-147438-5 | 2-147438-6 | 2-147438-0 | 2-147438-2 |
| Kaihanga | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| Rauemi - Whakangungu | - | - | - | - |
| Rahi Rahi - I raro iho i te Flange | - | - | - | - |
| Raina Flange | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Length - Ki runga ake i te Flange | - | - | - | - |
| Te roa - Whānui | - | - | - | - |
| Rahi Rahi - Ki runga ake i te Flange | - | - | - | - |
| Te whakamamae | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Momo Waea | - | - | - | - |
| Length - I raro i te Flange | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tae Whakanoho | - | - | - | - |
| Kāhua Terminal | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Mea | - | - | - | - |
| Whakautu Whakamutunga | - | - | - | - |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | - | - | - | - |
| Poari Poari | - | - | - | - |
| Whakamutunga | - | - | - | - |
| Ko te Taitara o te Raina | - | - | - | - |
Tangohia a 2-147438-7 PDF Datasheets me TE Connectivity AMP Connectors tuhinga mo 2-147438-7 - TE Connectivity AMP Connectors.
2-1478727-0TE Connectivity2-1478727-0
2-147438-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147438-9TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147438-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147438-8TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147438-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147490-0TE Connectivity AMP ConnectorsCONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
2-147438-5TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147438-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147438-0TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147438-6TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147437-8TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-1478904-0TE Connectivity AMP ConnectorsCONN SMA PLUG STR 50 OHM SOLDER
2-1478903-0TE Connectivity AMP ConnectorsCONN SMA PLUG STR 50 OHM SOLDER
2-147437-9TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLDKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.