- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN ObsenSencence / Eol
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML Datasheet
NCP1927.pdfNCP1927DR2G Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau onsemi - NCP1927DR2G, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki onsemi - NCP1927DR2G
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | onsemi |
| Tuhinga o mua | 10V ~ 30V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 16-SOIC |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | 16-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -25°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Aratau | Critical Conduction (CRM) |
| Rautanga - Whakawhiti | 60kHz ~ 70kHz |
| Anei - Te whakaoho | 20 µA |
| Tau hua hua | NCP1927 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki onsemi NCP1927DR2G.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | NCP1937A2DR2G | NCP1937B1DR2G | NCP1937A3DR2G | NCP1937A1DR2G |
| Kaihanga | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Anei - Te whakaoho | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rautanga - Whakawhiti | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Aratau | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Tangohia a NCP1927DR2G PDF Datasheets me onsemi tuhinga mo NCP1927DR2G - onsemi.
NCP18XW682J0SRBMurata ElectronicsTHERMISTOR NTCKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.