- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfPcntahi atu
2.73KHz.pdfHuihuinga PCN / Takenga
2.73KHz.pdfHTML Datasheet
NC7SV34.pdfHoahoa PCN / Tohu
Standard Marking Lay-out 10/Oct/2022.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 5+ | $0.173 | $0.87 |
| 50+ | $0.142 | $7.10 |
| 150+ | $0.129 | $19.35 |
| 500+ | $0.113 | $56.50 |
| 3000+ | $0.105 | $315.00 |
| 6000+ | $0.101 | $606.00 |
NC7SV34P5X Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau onsemi - NC7SV34P5X, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki onsemi - NC7SV34P5X
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | onsemi |
| Tuhinga o mua | 0.9V ~ 3.6V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SC-70-5 |
| Raupapa | 7SV |
| Paa / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Momo putanga | Push-Pull |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 1 |
| Te maha o nga moni mo te kaupapa | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Momo Momo | Buffer, Non-Inverting |
| Momo Input | - |
| I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa | 24mA, 24mA |
| Tau hua hua | NC7SV34 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki onsemi NC7SV34P5X.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | NC7SV34P5X | NC7SV34P5X | NC7SV34L6X | NC7SV34L6X |
| Kaihanga | onsemi | Fairchild Semiconductor | Fairchild Semiconductor | onsemi |
| Momo Tae | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Tuhinga o mua | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Momo Input | - | - | - | - |
| Momo putanga | Push-Pull | Push-Pull | Push-Pull | Push-Pull |
| Paa / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 | 6-UFDFN | 6-UFDFN |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) | -40°C ~ 85°C (TA) | -40°C ~ 85°C (TA) | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tau hua hua | NC7SV34 | NC7SV34 | NC7SV34 | NC7SV34 |
| I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa | 24mA, 24mA | 24mA, 24mA | 24mA, 24mA | 24mA, 24mA |
| Tuhinga o mua | 0.9V ~ 3.6V | 0.9V ~ 3.6V | 0.9V ~ 3.6V | 0.9V ~ 3.6V |
| Raupapa | 7SV | 7SV | 7SV | 7SV |
| Te maha o nga moni mo te kaupapa | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Momo Momo | Buffer, Non-Inverting | Buffer, Non-Inverting | Buffer, Non-Inverting | Buffer, Non-Inverting |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SC-70-5 | SC-70-5 | 6-MicroPak | 6-MicroPak |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) | Bulk | Bulk | Tape & Reel (TR) |
Tangohia a NC7SV34P5X PDF Datasheets me onsemi tuhinga mo NC7SV34P5X - onsemi.
Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.