- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
LC75056PE.pdfNga korero taiao
onsemi RoHS.pdfPCN ObsenSencence / Eol
Cylindrical Battery Holders.pdfLC75056PE-H Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau onsemi - LC75056PE-H, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki onsemi - LC75056PE-H
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | onsemi |
| Ngaohihi - I / O | 3.30V |
| Ngaohihi - Core | 1.50V |
| Momo | Audio |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 100-PQFP/QIP (20x14) |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | 100-BQFP |
| Pūhera | Tray |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| A-Chip RAM | - |
| Haumahara Korerokore | - |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Atanga | I²C, SPI |
| Tau Whakatau | 110MHz |
| Tau hua hua | LC750 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki onsemi LC75056PE-H.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | LC75056E-H | LC75055PE-6158-H | LC75024-A-E-ON | LC750241E-E |
| Kaihanga | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Haumahara Korerokore | - | - | - | - |
| A-Chip RAM | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tau Whakatau | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Atanga | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ngaohihi - Core | - | - | - | - |
| Ngaohihi - I / O | - | - | - | - |
Tangohia a LC75056PE-H PDF Datasheets me onsemi tuhinga mo LC75056PE-H - onsemi.
LC75040NWS-6141-EFujitsu Electronics America, Inc.Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.