- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
KSH127.pdfPCN ObsenSencence / Eol
Mult Dev EOL 16/Jul/2019.pdfHoahoa PCN / Tohu
Logo 17/Aug/2017.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.55 | $0.55 |
| 10+ | $0.539 | $5.39 |
| 30+ | $0.531 | $15.93 |
| 100+ | $0.524 | $52.40 |
KSH127TF Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau onsemi - KSH127TF, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki onsemi - KSH127TF
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | onsemi |
| Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) | 100 V |
| Utu Utu (Max) @ Ib, Ic | 4V @ 80mA, 8A |
| Momo Pukapuka | PNP - Darlington |
| Pūrere Pūrere Whakarato | D-Pak |
| Raupapa | - |
| Mana - Max | 1.75 W |
| Paa / Case | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Tuhinga - Te whakawhiti | - |
| DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 1000 @ 4A, 4V |
| I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) | 10µA |
| I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) | 8 A |
| Tau hua hua | KSH12 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki onsemi KSH127TF.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | KSH127TF-FS | KSH127TM | KSH122TF | KSH127TM |
| Kaihanga | Fairchild Semiconductor | onsemi | onsemi | Fairchild Semiconductor |
| Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Momo Pukapuka | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Mana - Max | - | - | - | - |
| Tuhinga - Te whakawhiti | - | - | - | - |
| Utu Utu (Max) @ Ib, Ic | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) | - | - | - | - |
| I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) | - | - | - | - |
Tangohia a KSH127TF PDF Datasheets me onsemi tuhinga mo KSH127TF - onsemi.
KSH13007AMicro Connectors, Inc.
KSH13005ASEMIHOW
KSH13009
KSH127TMSOT-252FAICHILO
KSH13009ALSEMIHOW
KSH13009ASEMIHOW
KSH122TM/SOT-252FAICHILOKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.