- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
FG(B,D,P)3440G2_F085.pdfPCN ObsenSencence / Eol
Obsolete Notice 30/Sep/2022.pdfHoahoa PCN / Tohu
Logo 17/Aug/2017.pdfPahi PCN
Mult Devices 24/Oct/2017.pdfTau waahanga PCN
Mult Device Part Number Chg 30/May/2017.pdfFGB3440G2-F085 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau onsemi - FGB3440G2-F085, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki onsemi - FGB3440G2-F085
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | onsemi |
| Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) | 400 V |
| Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic | 1.2V @ 4V, 6A |
| Tauira Whakamātautau | - |
| Td (i / atu) @ 25 ° C | 1µs/5.3µs |
| Te Whakawhiti Energy | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | D²PAK (TO-263) |
| Raupapa | Automotive, AEC-Q101, EcoSPARK® |
| Mana - Max | 166 W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 175°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Momo Input | Logic |
| Momo IGBT | - |
| Puta Taui | 24 nC |
| I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) | 26.9 A |
| Tau hua hua | FGB3440 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki onsemi FGB3440G2-F085.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | FGB3440G2-F085 | FGB3245G2-F085C | FGB3236-F085C | FGB3236-F085 |
| Kaihanga | Fairchild Semiconductor | onsemi | onsemi | onsemi |
| Mana - Max | - | - | - | - |
| Momo Input | - | - | - | Differential |
| Puta Taui | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Te Whakawhiti Energy | - | - | - | - |
| Tauira Whakamātautau | - | - | - | - |
| Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Momo IGBT | - | - | - | - |
| Td (i / atu) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) | - | - | - | - |
Tangohia a FGB3440G2-F085 PDF Datasheets me onsemi tuhinga mo FGB3440G2-F085 - onsemi.
Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.