- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $1.82 | $1.82 |
| 200+ | $0.726 | $145.20 |
| 500+ | $0.702 | $351.00 |
| 1000+ | $0.691 | $691.00 |
CAT24C64WI Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau onsemi - CAT24C64WI, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki onsemi - CAT24C64WI
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | onsemi |
| Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi | 5ms |
| Tuhinga o mua | 1.7V ~ 5.5V |
| Hangarau | EEPROM |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-SOIC |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Momo Rangi | Non-Volatile |
| Rahi Mahara | 64Kbit |
| Whakamatanga mahara | 8K x 8 |
| Atanga Waehere | I²C |
| Hōputu Pūmahara | EEPROM |
| Whero Whero | 1 MHz |
| Tau hua hua | CAT24C64 |
| Wā Uru | 400 ns |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| HTSUS | 0000.00.0000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki onsemi CAT24C64WI.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | CAT24C64WGI | CAT24C64WI-G | CAT24C64WI-GT3JN | CAT24C64WI-GT3 |
| Kaihanga | Catalyst Semiconductor Inc. | onsemi | onsemi | onsemi |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Whakamatanga mahara | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rahi Mahara | - | - | - | - |
| Momo Rangi | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Atanga Waehere | - | - | - | - |
| Hangarau | - | - | - | - |
| Wā Uru | - | - | - | - |
| Whero Whero | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi | - | - | - | - |
| Hōputu Pūmahara | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
CAT24C64WI-GT2CSI
CAT24C64VICSIKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.