- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Tau waahanga PCN
2.73KHz.pdfHTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfRaraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfNga korero taiao
onsemi RoHS.pdfPCN ObsenSencence / Eol
Cylindrical Battery Holders.pdfADM1033ARQZ Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau onsemi - ADM1033ARQZ, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki onsemi - ADM1033ARQZ
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | onsemi |
| Tuhinga o mua | 3V ~ 3.6V |
| Topology | ADC, Comparator, Multiplexer, Register Bank |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 16-QSOP |
| Raupapa | - |
| Momo Pato | Internal and External |
| Te Tema Tema | -40°C ~ 125°C, External Sensor |
| Paa / Case | 16-SSOP (0.154', 3.90mm Width) |
| Pūhera | Tube |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo putanga | SMBus |
| Putanga Whakaputa | Yes |
| Waea Whakaputa | Yes |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Mahinga | Fan Control, Temp Monitor |
| Tau hua hua | ADM1033 |
| Te tika | ±1°C |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki onsemi ADM1033ARQZ.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | ADM1033ARQZ-RL7 | ADM1033ARQZ-REEL7 | ADM1033ARQZ-REEL | ADM1034ARQZ |
| Kaihanga | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Topology | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Waea Whakaputa | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Te Tema Tema | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo putanga | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Te tika | - | - | - | - |
| Putanga Whakaputa | - | - | - | - |
| Mahinga | - | - | - | - |
| Momo Pato | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Tangohia a ADM1033ARQZ PDF Datasheets me onsemi tuhinga mo ADM1033ARQZ - onsemi.
Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.