- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdf74ACT161MTCX Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau onsemi - 74ACT161MTCX, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki onsemi - 74ACT161MTCX
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | onsemi |
| Tuhinga o mua | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Momo Momo | Positive Edge |
| Wātaka | Synchronous |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 16-TSSOP |
| Raupapa | 74ACT |
| Tautuhi anō | Asynchronous |
| Paa / Case | 16-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Te maha o nga moni mo te kaupapa | 4 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Momo Momo | Binary Counter |
| Whakahaere | Up |
| Tatau Tau | 125 MHz |
| Tau hua hua | 74ACT161 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki onsemi 74ACT161MTCX.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 74ACT161MTC | 74ACT161SCX | 74ACT161MTR | 74ACT161SCX |
| Kaihanga | onsemi | Fairchild Semiconductor | STMicroelectronics | onsemi |
| Te maha o nga moni mo te kaupapa | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Momo Momo | - | - | - | - |
| Momo Momo | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tautuhi anō | - | - | - | - |
| Wātaka | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Tatau Tau | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Whakahaere | - | - | - | - |
Tangohia a 74ACT161MTCX PDF Datasheets me onsemi tuhinga mo 74ACT161MTCX - onsemi.
74ACT161FPELHITACHIKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.