- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfHoahoa PCN / Tohu
Cylindrical Battery Holders.pdfPahi PCN
2.73KHz.pdfNga korero taiao
onsemi RoHS.pdf4N33SM Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau onsemi - 4N33SM, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki onsemi - 4N33SM
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | onsemi |
| Putanga - Whakaputa (Max) | 30V |
| Putanga - Whakamotu | 4170Vrms |
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Te Utu Utu (Max) | 1V |
| Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) | 5µs, 100µs (Max) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 6-SMD |
| Raupapa | - |
| Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) | - |
| Paa / Case | 6-SMD, Gull Wing |
| Pūhera | Tube |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo putanga | Darlington with Base |
| Tae Mahi | -40°C ~ 100°C |
| Te maha o nga pouaka | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Momo Input | DC |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) | 500% @ 10mA |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) | - |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 150mA |
| I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) | 80 mA |
| Tau hua hua | 4N33 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.49.8000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki onsemi 4N33SM.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 4N33SR2M | 4N33VM | 4N33TVM | 4N33S1(TB) |
| Kaihanga | onsemi | onsemi | Fairchild Semiconductor | Everlight Electronics Co Ltd |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) | - | - | - | - |
| Te maha o nga pouaka | - | - | - | - |
| Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Momo putanga | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | - | - | - | - |
| Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) | - | - | - | - |
| Momo Input | - | - | - | Differential |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | - | - | - | - |
| Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) | - | - | - | - |
| Te Utu Utu (Max) | - | - | - | - |
| I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Putanga - Whakaputa (Max) | - | - | - | - |
| Putanga - Whakamotu | - | - | - | - |
Tangohia a 4N33SM PDF Datasheets me onsemi tuhinga mo 4N33SM - onsemi.
4N33SR2MOTOROLAKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.