- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN ObsenSencence / Eol
Spartan, Virtex, XC17V00 24/Apr/2013.pdfRaraunga
Virtex-E 1.8V.pdfNga korero taiao
Xilinx REACH211 Cert.pdfXCV1600E-7FG1156C Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau AMD - XCV1600E-7FG1156C, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki AMD - XCV1600E-7FG1156C
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | AMD Xilinx |
| Tuhinga o mua | 1.71V ~ 1.89V |
| Te tapeke RAM | 589824 |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 1156-FBGA (35x35) |
| Raupapa | Virtex®-E |
| Paa / Case | 1156-BBGA |
| Pūhera | Tray |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | 0°C ~ 85°C (TJ) |
| Te maha o nga Mea Pono / Pūtau | 34992 |
| Te maha o nga LAB / CLB | 7776 |
| Tau o I / O | 724 |
| Tuhinga o mua | 2188742 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Tau hua hua | XCV1600E |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A001A7A |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki AMD XCV1600E-7FG1156C.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | XCV1600E-7FG1156I | XCV1600E-7FG860C | XCV1600E-7FG680C | XCV1600E-7BG560C |
| Kaihanga | AMD | AMD | AMD | AMD |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Te maha o nga LAB / CLB | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Te tapeke RAM | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tau o I / O | - | - | - | - |
| Te maha o nga Mea Pono / Pūtau | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Tangohia a XCV1600E-7FG1156C PDF Datasheets me AMD tuhinga mo XCV1600E-7FG1156C - AMD.
XCV1600E-7FG1156IAMDIC FPGA 724 I/O 1156FBGA
XCV1600E-7BG860IAMD Xilinx
XCV1600E-7BG560CAMDIC FPGA 404 I/O 560MBGA
XCV1600E-6FG680CAMDIC FPGA 512 I/O 680FTEBGA
XCV1600E-7FG900CXILINX
XCV1600E-7FG680CAMDIC FPGA 512 I/O 680FTEBGA
XCV1600E-6FG860IAMDIC FPGA 660 I/O 860FBGA
XCV1600E-7FG860CAMDIC FPGA 660 I/O 860FBGA
XCV1600E-7FG860IAMDIC FPGA 660 I/O 860FBGA
XCV1600E-6FG860CAMDIC FPGA 660 I/O 860FBGA
XCV1600E-7FGG680IMicron Technology
XCV1600E-7FG680IAMDIC FPGA 512 I/O 680FTEBGA
XCV1600E-6FG680IAMDIC FPGA 512 I/O 680FTEBGA
XCV1600E-7FGG680CMicron Technology
XCV1600E-7BG560IAMDIC FPGA 404 I/O 560MBGAKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.