- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
LTM4609 Datasheet.pdfHoahoa PCN / Tohu
MSL Downgrade 30/Jul/2021.pdfHuihuinga PCN / Takenga
Mult Dev 28/Feb/2020.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $30.06 | $30.06 |
| 3+ | $26.49 | $79.47 |
| 30+ | $25.30 | $759.00 |
LTM4609EV#PBF Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Analog Devices Inc. - LTM4609EV#PBF, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Analog Devices Inc. - LTM4609EV#PBF
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Analog Devices, Inc. |
| Putanga - Whakaputa 3 | - |
| Putanga - Mahi 2 | - |
| Putanga - Whakaputa 1 | 0.8 ~ 34V |
| Momotuhi - Input (Min) | 4.5V |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 36V |
| Momo | Non-Isolated PoL Module |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 141-LGA (15x15) |
| Rahi / Rahi | 0.59" L x 0.59" W x 0.11" H (15.0mm x 15.0mm x 2.8mm) |
| Raupapa | µModule® |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | 141-BLGA Module |
| Pūhera | Tray |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Tau o nga Hua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Ngā āhuatanga | OCP, OVP, UVLO |
| He pai | 98% |
| Nama - Whakaputa (Max) | 10A |
| Tau hua hua | LTM4609 |
| Nga tono | ITE (Commercial) |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 4 (72 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Analog Devices Inc. LTM4609EV#PBF.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | LTM4608EV#PBF | LTM4609EY#PBF | LTM4609MPV#PBF | LTM4608EV#PBF |
| Kaihanga | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Linear Technology |
| Putanga - Whakaputa 3 | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tau o nga Hua | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Momotuhi - Input (Min) | - | - | - | - |
| Putanga - Mahi 2 | - | - | - | - |
| He pai | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Nama - Whakaputa (Max) | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Putanga - Whakaputa 1 | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Tangohia a LTM4609EV#PBF PDF Datasheets me Analog Devices Inc. tuhinga mo LTM4609EV#PBF - Analog Devices Inc..
LTM4609EV#PBFLinear TechnologyLTM4609 - High Efficiency Buck-B
LTM4609IYLinear Technology
LTM4609EYPBFLinear Technology
LTM4608EV#PBFLinear TechnologyLTM4608 - Power Module with Trac
LTM4608V#PBFLinear Technology / Analog Devices
LTM4609MPVLinear Technology / Analog Devices
LTM4609IVLT
LTM4609EVLT
LTM4608EVLT
LTM4608IVLT
LTM4608VLTKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.