- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfLTC3419EDD-1#PBF Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Analog Devices Inc. - LTC3419EDD-1#PBF, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Analog Devices Inc. - LTC3419EDD-1#PBF
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Analog Devices, Inc. |
| Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) | 1.575V, 1.8V |
| Putanga - Whakaputa (Max) | - |
| Momotuhi - Input (Min) | 2.5V |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 5.5V |
| Topology | Buck |
| Kaiwhakahaere Tukutahi | Yes |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-DFN (3x3) |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tube |
| Momo putanga | Fixed |
| Whirihoranga Whakaputa | Positive |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Tau o nga Hua | 2 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Mahinga | Step-Down |
| Rautanga - Whakawhiti | 2.25MHz |
| Nama - Whakaputa | 600mA |
| Tau hua hua | LTC3419 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Analog Devices Inc. LTC3419EDD-1#PBF.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | LTC3419EDD-1#TRPBF | LTC3419EDD#PBF | LTC3419EDD#TRPBF | LTC3419EMS-1#TRPBF |
| Kaihanga | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Mahinga | - | - | - | - |
| Nama - Whakaputa | - | - | - | - |
| Tau o nga Hua | - | - | - | - |
| Putanga - Whakaputa (Max) | - | - | - | - |
| Topology | - | - | - | - |
| Rautanga - Whakawhiti | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | - | - | - | - |
| Momo putanga | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kaiwhakahaere Tukutahi | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) | - | - | - | - |
| Whirihoranga Whakaputa | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momotuhi - Input (Min) | - | - | - | - |
Tangohia a LTC3419EDD-1#PBF PDF Datasheets me Analog Devices Inc. tuhinga mo LTC3419EDD-1#PBF - Analog Devices Inc..
LTC3417SFE#PBFLinear Technology / Analog Devices
LTC3419EMSLinear Technology
LTC3419EDDLinear Technology / Analog Devices
LTC3419EMS#TRPBFLinear Technology
LTC3419IDDLT
LTC3418EUH#PBFLTKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.