- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Nga korero taiao
Material Declaration LTC1754ES6-3.3#TRPBF.pdfRaraunga
LTC1754-3.3/5.pdfEtahi atu tuhinga e pa ana
Tape and Reel Packaging.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $3.00 | $3.00 |
| 10+ | $2.929 | $29.29 |
| 30+ | $2.882 | $86.46 |
| 100+ | $2.835 | $283.50 |
LTC1754ES6-3.3#TRPBF Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Analog Devices Inc. - LTC1754ES6-3.3#TRPBF, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Analog Devices Inc. - LTC1754ES6-3.3#TRPBF
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Analog Devices, Inc. |
| Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) | 3.3V |
| Putanga - Whakaputa (Max) | - |
| Momotuhi - Input (Min) | 2V |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 4.4V |
| Topology | Charge Pump |
| Kaiwhakahaere Tukutahi | No |
| Pūrere Pūrere Whakarato | TSOT-23-6 |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | SOT-23-6 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Momo putanga | Fixed |
| Whirihoranga Whakaputa | Positive |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tau o nga Hua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Mahinga | Step-Up |
| Rautanga - Whakawhiti | 600kHz |
| Nama - Whakaputa | 40mA |
| Tau hua hua | LTC1754 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Analog Devices Inc. LTC1754ES6-3.3#TRPBF.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | LTC1754ES6-3.3#TRPBF | LTC1754ES6-5#TRMPBF | LTC1754ES6-5#TRPBF | LTC1754ES6-3.3#TRMPBF |
| Kaihanga | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) | 3.3V | 5V | 5V | 3.3V |
| Paa / Case | SOT-23-6 | SOT-23-6 | SOT-23-6 | SOT-23-6 |
| Momotuhi - Input (Min) | 2V | 2.7V | 2.7V | 2V |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) | -40°C ~ 85°C (TA) | -40°C ~ 85°C (TA) | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mahinga | Step-Up | Step-Up | Step-Up | Step-Up |
| Kaiwhakahaere Tukutahi | No | No | No | No |
| Tau o nga Hua | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Topology | Charge Pump | Charge Pump | Charge Pump | Charge Pump |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 4.4V | 5V | 5V | 4.4V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | TSOT-23-6 | TSOT-23-6 | TSOT-23-6 | TSOT-23-6 |
| Tau hua hua | LTC1754 | LTC1754 | LTC1754 | LTC1754 |
| Nama - Whakaputa | 40mA | 50mA | 50mA | 40mA |
| Whirihoranga Whakaputa | Positive | Positive | Positive | Positive |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Rautanga - Whakawhiti | 600kHz | 700kHz | 700kHz | 600kHz |
| Momo putanga | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed |
| Momo Tae | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Putanga - Whakaputa (Max) | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
Tangohia a LTC1754ES6-3.3#TRPBF PDF Datasheets me Analog Devices Inc. tuhinga mo LTC1754ES6-3.3#TRPBF - Analog Devices Inc..
LTC1755EGNLinear Technology / Analog Devices
LTC1754ES6-3.3#PBFADI (Analog Devices, Inc.)
LTC1753CSWLinear Technology / Analog Devices
LTC1754CS8Linear Technology / Analog Devices
LTC1754ES6-3.3Linear Technology / Analog Devices
LTC1754ES8-5Linear Technology / Analog Devices
LTC1753CSW#TRLinear Technology / Analog Devices
LTC1754ES6-5#PBFLinear Technology / Analog Devices
LTC1754ES6-3.3#TRPLTLTGK
LTC1754ES6-5LT
LTC1754ES6-5#TRLTKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.