- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfNga korero taiao
Material Declaration LTC1068-25IG#PBF.pdfHoahoa PCN / Tohu
Cylindrical Battery Holders.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $16.12 | $16.12 |
LTC1068-25IG#PBF Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Analog Devices Inc. - LTC1068-25IG#PBF, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Analog Devices Inc. - LTC1068-25IG#PBF
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Analog Devices, Inc. |
| Tuhinga o mua | 3.14V ~ 11V, ±3.14V ~ 5.5V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 28-SSOP |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | 28-SSOP (0.209', 5.30mm Width) |
| Pūhera | Tube |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tau o nga Tae | 4 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Nga wa - Cutoff ranei Center | 200kHz |
| Pepa Tae | Universal Switched Capacitor |
| Whakarite Tae | 8th |
| Tau hua hua | LTC1068 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Analog Devices Inc. LTC1068-25IG#PBF.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | LTC1068-25IG#TRPBF | LTC1068-200IG#PBF | LTC1068-200IG#TRPBF | LTC1068-25CG#PBF |
| Kaihanga | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Whakarite Tae | - | - | - | - |
| Nga wa - Cutoff ranei Center | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tau o nga Tae | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Pepa Tae | - | - | - | - |
Tangohia a LTC1068-25IG#PBF PDF Datasheets me Analog Devices Inc. tuhinga mo LTC1068-25IG#PBF - Analog Devices Inc..
LTC1068-25CGLinear Technology / Analog Devices
LTC1068-50IG#PBFLinear Technology
LTC1068CGLinear Technology
LTC1068-50IGLT
LTC1068-200CG#PBFKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.