- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $48.64 | $48.64 |
| 30+ | $46.647 | $1,399.41 |
HMC751LC4TR Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Analog Devices Inc. - HMC751LC4TR, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Analog Devices Inc. - HMC751LC4TR
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Analog Devices, Inc. |
| Tuhinga o mua | 4V |
| Nga Utu Whakatau | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 24-QFN (4x4) |
| Raupapa | - |
| Momo RF | VSAT |
| Paa / Case | 24-TFQFN Exposed Pad |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| P1dB | 13dBm |
| Whakaahua Ata | 2.2dB |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Hua | 25dB |
| Rautanga | 17GHz ~ 27GHz |
| I teie nei - Te tuku | 73mA |
| Tau hua hua | HMC751 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.33.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Analog Devices Inc. HMC751LC4TR.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | HMC751LC4TR | HMC751LC4TR-R5 | HMC752LC4TR-R5 | HMC752LC4TR |
| Kaihanga | Hittite | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Whakaahua Ata | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rautanga | - | - | - | - |
| I teie nei - Te tuku | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Hua | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Nga Utu Whakatau | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Momo RF | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| P1dB | - | - | - | - |
Tangohia a HMC751LC4TR PDF Datasheets me Analog Devices Inc. tuhinga mo HMC751LC4TR - Analog Devices Inc..
HMC7543Analog Devices Inc.IC RF AMP 71GHZ-76GHZ DIE
HMC752LC4TRKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.