- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
HMC482ST89/E.pdfHMC482ST89E Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Analog Devices Inc. - HMC482ST89E, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Analog Devices Inc. - HMC482ST89E
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Analog Devices, Inc. |
| Tuhinga o mua | 6V ~ 12V |
| Nga Utu Whakatau | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SOT-89 |
| Raupapa | - |
| Momo RF | General Purpose |
| Paa / Case | TO-243AA |
| Pūhera | Strip |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| P1dB | 22.5dBm |
| Whakaahua Ata | 4dB ~ 5.5dB |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Hua | 19dB |
| Rautanga | 0Hz ~ 5GHz |
| I teie nei - Te tuku | 110mA |
| Tau hua hua | HMC482 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.33.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Analog Devices Inc. HMC482ST89E.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | HMC482ST89ETR | HMC481ST89ETR | HMC482ST89TR | HMC481ST89E |
| Kaihanga | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Hua | - | - | - | - |
| P1dB | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| I teie nei - Te tuku | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Nga Utu Whakatau | - | - | - | - |
| Momo RF | - | - | - | - |
| Whakaahua Ata | - | - | - | - |
| Rautanga | - | - | - | - |
Tangohia a HMC482ST89E PDF Datasheets me Analog Devices Inc. tuhinga mo HMC482ST89E - Analog Devices Inc..
HMC484MS8GEHittite (Analog Devices)
HMC484MS8GHittite (Analog Devices)
HMC484MS8Hittite (Analog Devices)Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.