- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
ADSP-BF534,36,37.pdfHTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN ObsenSencence / Eol
Cylindrical Battery Holders.pdfADSP-BF534BBC-5A Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Analog Devices Inc. - ADSP-BF534BBC-5A, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Analog Devices Inc. - ADSP-BF534BBC-5A
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Analog Devices, Inc. |
| Ngaohihi - I / O | 2.50V, 3.30V |
| Ngaohihi - Core | 1.26V |
| Momo | Fixed Point |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 182-CSPBGA (12x12) |
| Raupapa | Blackfin® |
| Paa / Case | 182-LFBGA, CSPBGA |
| Pūhera | Tray |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| A-Chip RAM | 132kB |
| Haumahara Korerokore | External |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Atanga | CAN, SPI, SSP, TWI, UART |
| Tau Whakatau | 500MHz |
| Tau hua hua | ADSP-BF534 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Analog Devices Inc. ADSP-BF534BBC-5A.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | ADSP-BF534BBCZ-5B | ADSP-BF534BBCZ-4A | ADSP-BF534BBC-4A | ADSP-BF534YBCZ-4B |
| Kaihanga | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Linear Technology |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Haumahara Korerokore | - | - | - | - |
| A-Chip RAM | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Core | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ngaohihi - I / O | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tau Whakatau | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Atanga | - | - | - | - |
Tangohia a ADSP-BF534BBC-5A PDF Datasheets me Analog Devices Inc. tuhinga mo ADSP-BF534BBC-5A - Analog Devices Inc..
ADSP-BF534BBCZ-4BAnalog Devices
ADSP-BF533SKSTZ5VCAnalog Devices Inc.IC CCD SIGNAL PROCESSO
ADSP-BF533SKBCE10DADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-BF533SKSTZ5VADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-BF534BBCZ-5AAnalog Devices
ADSP-BF534ADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-BF533SKSTZ-5VCADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-BF534YBCZ-4BLinear TechnologyBLACKFIN EMBEDDED PROCESSORKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.