- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $64.66 | $64.66 |
ADSP-3202JG Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Analog Devices Inc. - ADSP-3202JG, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Analog Devices Inc. - ADSP-3202JG
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Analog Devices, Inc. |
| Ngaohihi - I / O | 5.00V |
| Ngaohihi - Core | 5.00V |
| Momo | Floating Point |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 144-PGA |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | 144-CPGA |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C (TA) |
| A-Chip RAM | - |
| Haumahara Korerokore | - |
| Momo Tae | Through Hole |
| Atanga | - |
| Tau Whakatau | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Analog Devices Inc. ADSP-3202JG.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | ADSP-3212JG | ADSP-3202KG | ADSP-3201JG | ADSP-3220JG |
| Kaihanga | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Raupapa | - | - | - | - |
| A-Chip RAM | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Ngaohihi - I / O | - | - | - | - |
| Tau Whakatau | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Momo | - | - | - | - |
| Haumahara Korerokore | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Atanga | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Core | - | - | - | - |
ADSP-3210TG/883BAnalog Devices Inc.64-BIT HIGH SPEED MULTIPLIER
ADSP-32021KGADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-3128AJGAnalog Devices Inc.MULTIPORT REGISTER FILE
ADSP-3128ASG/883BAnalog Devices Inc.MULTIPORT REGISTER FILE
ADSP-3220JGAnalog Devices Inc.64-BIT HIGH SPEED MULTIPLIER
ADSP-3128AKGADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-3201JGAnalog Devices Inc.32-BIT FLOATING-POINT CHIPSET
ADSP-3211KGAnalog Devices Inc.64-BIT HIGH SPEED MULTIPLIER
ADSP-3210KG/+Analog Devices Inc.64-BIT HIGH SPEED MULTIPLIER
ADSP-3201TGAnalog Devices Inc.32-BIT FLOATING-POINT CHIPSET
ADSP-3212TGAnalog Devices Inc.64-BIT HIGH SPEED MULTIPLIER
ADSP-3212JGAnalog Devices Inc.64-BIT HIGH SPEED MULTIPLIER
ADSP-3210KGAnalog Devices Inc.64-BIT HIGH SPEED MULTIPLIER
ADSP-21MSP59ADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-3211JGAnalog Devices Inc.64-BIT HIGH SPEED MULTIPLIER
ADSP-3202KGAnalog Devices Inc.32-BIT FLOATING-POINT CHIPSET
ADSP-3201KGAnalog Devices Inc.32-BIT FLOATING-POINT CHIPSETKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.