- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Ngā Rauemi
ADSP-2189M.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $42.54 | $42.54 |
| 200+ | $16.46 | $3,292.00 |
| 500+ | $15.88 | $7,940.00 |
| 1000+ | $15.60 | $15,600.00 |
ADSP-2189MKSTZ-300 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau ADI (Analog Devices, Inc.) - ADSP-2189MKSTZ-300, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki ADI (Analog Devices, Inc.) - ADSP-2189MKSTZ-300
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Analog Devices, Inc. |
| Ngaohihi - I / O | 3.30V |
| Ngaohihi - Core | 2.50V |
| Momo | Fixed Point |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 100-LQFP (14x14) |
| Raupapa | ADSP-21xx |
| Packaging | Tray |
| Paa / Case | 100-LQFP |
| Ētahi Ingoa | ADSP-2189MKSTZ300 ADSP-2189MKSTZ300-ND ADSP2189MKSTZ300 |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| A-Chip RAM | 192kB |
| Haumahara Korerokore | External |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 7 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Atanga | Host Interface, Serial Port |
| Tau Whakatau | 75MHz |
| Tau Wae Tuakiri | ADSP-2189 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki ADI (Analog Devices, Inc.) ADSP-2189MKSTZ-300.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | ADSP-2189MKST-300 | ADSP-2189MKCAZ-300 | ADSP-2189NKST-320V | ADSP-2188NKSTZ-320 |
| Kaihanga | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | - | - | - | - |
| Ētahi Ingoa | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Packaging | - | - | - | - |
| Te Tae Kaituku Taeke | - | - | - | - |
| A-Chip RAM | - | - | - | - |
| Tau Whakatau | - | - | - | - |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | - | - | - | - |
| Atanga | - | - | - | - |
| Tau Wae Tuakiri | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ngaohihi - Core | - | - | - | - |
| Ngaohihi - I / O | - | - | - | - |
| Haumahara Korerokore | - | - | - | - |
Tangohia a ADSP-2189MKSTZ-300 PDF Datasheets me ADI (Analog Devices, Inc.) tuhinga mo ADSP-2189MKSTZ-300 - ADI (Analog Devices, Inc.).
ADSP-2189NBST-320Analog Devices
ADSP-2189NBSTZ-320Analog Devices
ADSP-2189NKSTZ-320Analog Devices
ADSP-2189MBST-266ADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-2189MKST-266ADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-2189MKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.