- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $47.50 | $47.50 |
| 200+ | $18.38 | $3,676.00 |
| 500+ | $17.74 | $8,870.00 |
| 1000+ | $17.42 | $17,420.00 |
ADSP-2171KST-133 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Analog Devices Inc. - ADSP-2171KST-133, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Analog Devices Inc. - ADSP-2171KST-133
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Analog Devices, Inc. |
| Ngaohihi - I / O | 5.00V |
| Ngaohihi - Core | 5.00V |
| Momo | Fixed Point |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 128-PQFP (28x28) |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | 128-BQFP |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C (TA) |
| A-Chip RAM | 10kB |
| Haumahara Korerokore | External |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Atanga | Host Interface, Serial Port |
| Tau Whakatau | 33.33MHz |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Affected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Analog Devices Inc. ADSP-2171KST-133.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | ADSP-2171BSTZ-133 | ADSP-2171KS-133 | ADSP-2171BST-133 | ADSP-2171KST-104 |
| Kaihanga | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Haumahara Korerokore | - | - | - | - |
| Tau Whakatau | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Atanga | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| A-Chip RAM | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ngaohihi - Core | - | - | - | - |
| Ngaohihi - I / O | - | - | - | - |
ADSP-2171KS-132XADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-2173BST-80Analog Devices
ADSP-2181BST-115Analog Devices
ADSP-2181-KS-133ADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-2176-760040Analog Devices
ADSP-2176ADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-2171KS-104Analog Devices
ADSP-2181ADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-2181BS-133ADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-2181BS-160ADI (Analog Devices, Inc.)Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.