- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
ADF5000.pdfHuihuinga PCN / Takenga
Multiple Parts 05/Jul/2022.pdfEtahi atu tuhinga e pa ana
Tape and Reel Packaging.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $9.699 | $9.70 |
| 10+ | $8.401 | $84.01 |
ADF5000BCPZ-RL7 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Analog Devices Inc. - ADF5000BCPZ-RL7, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Analog Devices Inc. - ADF5000BCPZ-RL7
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Analog Devices, Inc. |
| Tuhinga o mua | 3V ~ 3.6V |
| Momo | Prescaler (RF) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 16-LFCSP-WQ (3x3) |
| Raupapa | - |
| Ratonga - Whakauru: Whakaputa | 1:1 |
| Paa / Case | 16-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| PLL | No |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakaputa | Clock |
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Whakauru | Clock |
| Tautanga - Max | 18GHz |
| Kawewehe / Whakanao | Yes/No |
| Motuhake - Whakauru: Whakaputa | No/Yes |
| Tau hua hua | ADF5000 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Analog Devices Inc. ADF5000BCPZ-RL7.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | ADF5002BCPZ-RL7 | ADF5356BCPZ-RL7 | ADF5000BCPZ | ADF5002BCPZ |
| Kaihanga | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Momo | - | - | - | - |
| PLL | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Whakaputa | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tautanga - Max | - | - | - | - |
| Whakauru | - | - | - | - |
| Ratonga - Whakauru: Whakaputa | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kawewehe / Whakanao | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Motuhake - Whakauru: Whakaputa | - | - | - | - |
Tangohia a ADF5000BCPZ-RL7 PDF Datasheets me Analog Devices Inc. tuhinga mo ADF5000BCPZ-RL7 - Analog Devices Inc..
ADF4901BCPZADI (Analog Devices, Inc.)
ADF5610-EVALZAnalog Devices Inc.IC
ADF4912BCCZAnalog Devices Inc.62MHZ-16GHZ PLLVCO SPECIAL
ADF4907BCPZADI (Analog Devices, Inc.)
ADF5355BCPZ-RL7Analog Devices
ADF4901Analog Devices
ADF4902BCPZADI (Analog Devices, Inc.)
ADF4905BCPZADI (Analog Devices, Inc.)
ADF4902BCPZ-RL7ADI (Analog Devices, Inc.)
ADF4907BCPZ-RL7ADI (Analog Devices, Inc.)Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.