- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
AD5620,40,60.pdfNga rauemi hoahoa
Amplitude Control Circuit for AD9834 Waveform Gene.pdf Single-Ended-to-Differential Converters for Voltag.pdfHuihuinga PCN / Takenga
Assembly Site Addition 05/Jan/2015.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $8.216 | $8.22 |
| 10+ | $7.281 | $72.81 |
| 30+ | $6.712 | $201.36 |
| 100+ | $5.70 | $570.00 |
| 200+ | $10.65 | $2,130.00 |
| 500+ | $10.27 | $5,135.00 |
| 1000+ | $10.09 | $10,090.00 |
AD5620CRMZ-1 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Analog Devices Inc. - AD5620CRMZ-1, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Analog Devices Inc. - AD5620CRMZ-1
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Analog Devices, Inc. |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Mamati | 2.7V ~ 3.3V |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Analog | 2.7V ~ 3.3V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-MSOP |
| Wā Tautuhi | 10µs |
| Raupapa | nanoDAC® |
| Momo Pukapuka | Internal |
| Paa / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Pūhera | Tube |
| Momo putanga | Voltage - Buffered |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C |
| Te maha o nga Kaitahuri D / A | 1 |
| Tuhinga o mua | 12 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| INL / DNL (LSB) | ±1 (Max), ±0.25 (Max) |
| Whakaputa rerekē | No |
| Atanga Raraunga | SPI, DSP |
| Tau hua hua | AD5620 |
| Whakaahuatanga | String DAC |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Analog Devices Inc. AD5620CRMZ-1.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | AD5620CRMZ-1REEL7 | AD5620CRMZ-2 | AD5620CRM-1REEL7 | AD5620CRMZ-2REEL7 |
| Kaihanga | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Mamati | - | 1.14V ~ 1.26V | 11.4V ~ 16.5V | 1.65V ~ 3.6V |
| Te maha o nga Kaitahuri D / A | - | 4 | 4 | - |
| Momo Pukapuka | - | External, Internal | External | External, Internal |
| Atanga Raraunga | - | LVDS - Parallel | I²C | LVDS - Parallel, Parallel |
| Whakaputa rerekē | - | Yes | No | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tuhinga o mua | - | 16 | 8 | 14 |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo putanga | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| INL / DNL (LSB) | - | ±4, ±2 | ±1 (Max), ±1 (Max) | - |
| Wā Tautuhi | - | 10ns (Typ) | 4.5µs | - |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Analog | - | 3.14V ~ 3.46V | 11.4V ~ 16.5V | 3V ~ 3.6V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Whakaahuatanga | - | Current Source | R-2R | Pipelined |
Tangohia a AD5620CRMZ-1 PDF Datasheets me Analog Devices Inc. tuhinga mo AD5620CRMZ-1 - Analog Devices Inc..
AD5620CRM-1Analog Devices
AD5621ACPZADI (Analog Devices, Inc.)
AD5621AKSZADI (Analog Devices, Inc.)
AD5620CRMZ-3REEL7Analog Devices
AD5620CRJ-2ADI (Analog Devices, Inc.)
AD5620CRMADI (Analog Devices, Inc.)
AD5620CRJ-3ADI (Analog Devices, Inc.)Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.