- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.115 | $0.12 |
1210B333J251CT Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Walsin Technology Corporation - 1210B333J251CT, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Walsin Technology Corporation - 1210B333J251CT
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Walsin Technology |
| Putanga - Kua tohua | 250V |
| Te manawanui | ±5% |
| Te matotoru (Max) | 0.041" (1.05mm) |
| Te Tae Tema | X7R |
| Rahi / Rahi | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Raupapa | - |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Surface Mount, MLCC |
| Te Kāhua Ara | - |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Raatau Kore | - |
| Te kaha | 0.033 µF |
| Nga tono | SMPS Filtering |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Walsin Technology Corporation 1210B333J251CT.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 1210B333K251CT | 1210B333J501CT | 1210B333K250CT | 1210B333J500CT |
| Kaihanga | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation |
| Putanga - Kua tohua | - | - | - | - |
| Te kaha | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Te Tae Tema | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Te Whakahaere Arataki | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Raatau Kore | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Te Kāhua Ara | - | - | - | - |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Te matotoru (Max) | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Nga tono | - | - | - | - |
Tangohia a 1210B333J251CT PDF Datasheets me Walsin Technology Corporation tuhinga mo 1210B333J251CT - Walsin Technology Corporation.
1210B333K251CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.033UF 250V X7R 1210
1210B332M251CTWalsin Technology CorporationCAP CER 3300PF 250V X7R 1210
1210B333J500CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.033UF 50V X7R 1210
1210B333K250CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.033UF 25V X7R 1210
1210B332K631CTWalsin Technology CorporationCAP CER 3300PF 630V X7R 1210
1210B332K500CTWalsin Technology CorporationCAP CER 3300PF 50V X7R 1210
1210B333K101CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.033UF 100V X7R 1210
1210B333K201CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.033UF 200V X7R 1210
1210B333J101CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.033UF 100V X7R 1210
1210B332K501CTWalsin Technology CorporationCAP CER 3300PF 500V X7R 1210
1210B332K251CTWalsin Technology CorporationCAP CER 3300PF 250V X7R 1210
1210B332M501CTWalsin Technology CorporationCAP CER 3300PF 500V X7R 1210
1210B332M102CTWalsin Technology CorporationCAP CER 3300PF 1KV X7R 1210Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.