- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Pahi PCN
2.73KHz.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $1.842 | $1.84 |
T95S225M016EZSL Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Vishay Sprague - T95S225M016EZSL, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Vishay Sprague - T95S225M016EZSL
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Vishay / Sprague |
| Putanga - Kua tohua | 16 V |
| Momo | Conformal Coated |
| Te manawanui | ±20% |
| Rahi / Rahi | 0.143' L x 0.072' W (3.63mm x 1.83mm) |
| Raupapa | TANTAMOUNT®, T95 |
| Ratonga | COTS |
| Paa / Case | 1507 (3718 Metric) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rae Rahi Tae | S |
| Life @ Temp. | - |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Teitei - Tae (Max) | 0.056' (1.42mm) |
| Ngā āhuatanga | High Reliability |
| Raatau Kore | - |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | 3.5Ohm |
| Te kaha | 2.2 µF |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 2A (4 Weeks) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.21.0050 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Vishay Sprague T95S225M016EZSL.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | T95S225M016ESAL | T95S225M016HZSL | T95S225M016ESSL | T95S225M016CZSL |
| Kaihanga | Vishay Sprague | Vishay Sprague | Vishay Sprague | Vishay Sprague |
| Rae Rahi Tae | - | - | - | - |
| Putanga - Kua tohua | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Te kaha | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | - | - | - | - |
| Raatau Kore | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Life @ Temp. | - | - | - | - |
| Te Whakahaere Arataki | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Tangohia a T95S225M016EZSL PDF Datasheets me Vishay Sprague tuhinga mo T95S225M016EZSL - Vishay Sprague.
T95S225M016CSSLVishay SpragueCAP TANT 2.2UF 20% 16V 1507
T95S225K020LZSLVishay SpragueCAP TANT 2.2UF 10% 20V 1507
T95S225M016CZALVishay SpragueCAP TANT 2.2UF 20% 16V 1507
T95S225M016HSSLVishay SpragueCAP TANT 2.2UF 20% 16V 1507
T95S225M016ESSLVishay SpragueCAP TANT 2.2UF 20% 16V 1507
T95S225M016CZSLVishay SpragueCAP TANT 2.2UF 20% 16V 1507
T95S225K020LZALVishay SpragueCAP TANT 2.2UF 10% 20V 1507
T95S225M016EZALVishay SpragueCAP TANT 2.2UF 20% 16V 1507
T95S225M016ESALVishay SpragueCAP TANT 2.2UF 20% 16V 1507
T95S225M016HZSLVishay SpragueCAP TANT 2.2UF 20% 16V 1507
T95S225M016HZALVishay SpragueCAP TANT 2.2UF 20% 16V 1507
T95S225M016LSSLVishay SpragueCAP TANT 2.2UF 20% 16V 1507
T95S225M016LZSLVishay SpragueCAP TANT 2.2UF 20% 16V 1507
T95S225M016LSALVishay SpragueCAP TANT 2.2UF 20% 16V 1507
T95S225M020CSALVishay SpragueCAP TANT 2.2UF 20% 20V 1507
T95S225M016HSALVishay SpragueCAP TANT 2.2UF 20% 16V 1507
T95S225M016LZALVishay SpragueCAP TANT 2.2UF 20% 16V 1507
T95S225M016CSALVishay SpragueCAP TANT 2.2UF 20% 16V 1507Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.