- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PWR10FTFQ0150 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Viking Tech - PWR10FTFQ0150, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Viking Tech - PWR10FTFQ0150
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Viking Tech |
| Te manawanui | ±1% |
| Te Tae Tema | ±200ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 2010 |
| Rahi / Rahi | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Tuhinga | 15 Ohms |
| Ratonga | AEC-Q200 |
| Mana (Watts) | 0.75W, 3/4W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | 2010 (5025 Metric) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 155°C |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Teitei - Tae (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Ngā āhuatanga | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| Raatau Kore | - |
| Te hanganga | Thick Film |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Viking Tech PWR10FTFQ0150.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | PWR10FTFQ0130 | PWR10FTFQ0010 | PWR10FTFT0010 | PWR10FTFT0100 |
| Kaihanga | Viking Tech | Viking Tech | Viking Tech | Viking Tech |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Te Tae Tema | - | - | - | - |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Raatau Kore | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tuhinga | - | - | - | - |
| Te hanganga | - | - | - | - |
| Mana (Watts) | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
PWR10JTEQ1004Viking TechRES 1M OHM 5% 3/4W 2010
PWR10FTFQ0200Viking TechRES 20 OHM 1% 3/4W 2010
PWR10FTFT0020Viking TechRES 2 OHM 1% 1W 2010
PWR10FTFT2R40Viking TechRES 2.4 OHM 1% 1W 2010
PWR10FTET4021Viking TechRES 4.02K OHM 1% 1W 2010
PWR10FTET24R9Viking TechRES 24.9 OHM 1% 1W 2010
PWR10FTET2263Viking TechRES 226K OHM 1% 1W 2010
PWR10FTET3302Viking TechRES 33K OHM 1% 1W 2010
PWR10FTET3300Viking TechRES 330 OHM 1% 1W 2010
PWR10FTFT4R42Viking TechRES 4.42 OHM 1% 1W 2010
PWR10FTET2203Viking TechRES 220K OHM 1% 1W 2010
PWR10FTFT0100Viking TechRES 10 OHM 1% 1W 2010
PWR10FTET4300Viking TechRES 430 OHM 1% 1W 2010
PWR10FTFQ0130Viking TechRES 13 OHM 1% 3/4W 2010
PWR10FTFQ0010Viking TechRES 1 OHM 1% 3/4W 2010
PWR10FTFT0200Viking TechRES 20 OHM 1% 1W 2010
PWR10JTEQ4700Viking TechRES 470 OHM 5% 3/4W 2010
PWR10FTFT0010Viking TechRES 1 OHM 1% 1W 2010Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.