- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfNga rauemi hoahoa
Maxi/Mini/Micro Design Guide, Appl Manual.pdfRaraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfV48A3V3M264BF3 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Vicor Corporation - V48A3V3M264BF3, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Vicor Corporation - V48A3V3M264BF3
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Vicor |
| Putanga - Whakaputa 3 | - |
| Putanga - Mahi 2 | - |
| Putanga - Whakaputa 1 | 3.3V |
| Putanga - Whakamotu | 3 kV |
| Momotuhi - Input (Min) | 36V |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 75V |
| Momo | Isolated Module |
| Rahi / Rahi | 4.60' L x 2.20' W x 0.54' H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm) |
| Raupapa | Maxi (264W) |
| Mana (Watts) | 264 W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | Full Brick |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -55°C ~ 100°C |
| Tau o nga Hua | 1 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ngā āhuatanga | OVP, UVLO |
| He pai | 80.8% |
| Nama - Whakaputa (Max) | 80A |
| Tau hua hua | V48A3V3M264 |
| Nga tono | ITE (Commercial) |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | Not Applicable |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Vicor Corporation V48A3V3M264BF3.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | V48A3V3M264BL3 | V48A3V3M264B3 | V48A3V3M264BF | V48A3V3M264BF2 |
| Kaihanga | Vicor Corporation | Vicor Corporation | Vicor Corporation | Vicor Corporation |
| Mana (Watts) | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | - | - | - | - |
| Putanga - Whakaputa 3 | - | - | - | - |
| He pai | - | - | - | - |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Momotuhi - Input (Min) | - | - | - | - |
| Putanga - Mahi 2 | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Putanga - Whakamotu | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tau o nga Hua | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Putanga - Whakaputa 1 | - | - | - | - |
| Nama - Whakaputa (Max) | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Tangohia a V48A3V3M264BF3 PDF Datasheets me Vicor Corporation tuhinga mo V48A3V3M264BF3 - Vicor Corporation.
V48A3V3M264BN2Vicor CorporationDC DC CONVERTER 3.3V 264W
V48A3V3H264BS2Vicor CorporationDC DC CONVERTER 3.3V 264W
V48A3V3M264AVicorIGBT Module
V48A3V3M264BNVicor CorporationDC DC CONVERTER 3.3V 264W
V48A3V3M264ALVicorIGBT Module
V48A3V3H264BS3Vicor CorporationDC DC CONVERTER 3.3V 264W
V48A3V3M264BN3Vicor CorporationDC DC CONVERTER 3.3V 264WKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.