- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
STPIC44L02.pdfSTPIC44L02PTR Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau STMicroelectronics - STPIC44L02PTR, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki STMicroelectronics - STPIC44L02PTR
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | STMicroelectronics |
| Tuhinga o mua | 4.5V ~ 5.5V |
| Momo | Driver |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 24-SSOP |
| Raupapa | - |
| Tuhinga | - |
| Paa / Case | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Te maha o nga Kaikoi / Kaiwhiwhi | 4/0 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Porohita | - |
| Raraunga Raraunga | - |
| Tau hua hua | STPIC44 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki STMicroelectronics STPIC44L02PTR.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | STPIC44L02PTR | STPF20200CFP | STPIC6D595MTR | STPIC6C595M |
| Kaihanga | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics |
| Tau hua hua | STPIC44 | - | STPIC6D595 | STPIC6C595 |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C | - | -40°C ~ 125°C | -40°C ~ 125°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 24-SSOP | - | 16-SO | 16-SO |
| Momo | Driver | - | - | - |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) | - | Tape & Reel (TR) | Tube |
| Te maha o nga Kaikoi / Kaiwhiwhi | 4/0 | - | - | - |
| Momo Tae | Surface Mount | - | Surface Mount | Surface Mount |
| Tuhinga | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Raraunga Raraunga | - | - | - | - |
| Porohita | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | 4.5V ~ 5.5V | - | 4.5V ~ 5.5V | 4.5V ~ 5.5V |
| Paa / Case | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) | - | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
Tangohia a STPIC44L02PTR PDF Datasheets me STMicroelectronics tuhinga mo STPIC44L02PTR - STMicroelectronics.
STPF20200CFPSTMicroelectronics
STPF2040CTSWLITEON
STPF1660CTLinear Technology / Analog Devices
STPF1660CT.TULITEON
STPF2010CTLITEON
STPH160H100TVSTMicroelectronicsIGBT Module
STPIC6C595STMicroelectronics
STPH20H100CTSTMicroelectronics
STPF2020CTLITEON
STPF1620CTLTKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.