- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Hoahoa PCN / Tohu
Chrome (VI)-free 15/DEC/2022.pdfNga korero taiao
ODU-USA Inc RoHS Cert.pdfG51F1C-P08LFG9-0000 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau ODU - G51F1C-P08LFG9-0000, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki ODU - G51F1C-P08LFG9-0000
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | ODU |
| Te Whakatau Ngaohiko | 300V |
| Whakamutunga | Solder Cup |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Rahi Rahi, MIL | - |
| Rahi Hiku - Whakauru | 1 |
| Rauemi Hee | Brass |
| Kua oti te Rei | Chrome over Nickel |
| Raupapa | ODU MINI-SNAP® F |
| Rauemi tuatahi | Metal |
| Pūhera | Bulk |
| Whakatakotoranga | 1 |
| Tae Mahi | -40°C ~ 120°C |
| Tau o nga Tauranga | 8 |
| Momo Tae | Panel Mount |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Whakatu | Bulkhead - Front or Rear Side Nut |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Kōkuhu Rauemi | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Tiaki Ingoa | IP50 - Dust Protected |
| Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Push-Pull |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 7.5A |
| Whakaaetanga Mea | Brass |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Gold |
| Momo Hononga | Receptacle, Female Sockets |
| Tae | Silver |
| Ko te whakatuwhera o te tau | - |
| Rauemi Backshell, Pae | - |
| Nga tono | Industrial, Medical, Military, Testing Equipment & Measurement |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | Not Applicable |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki ODU G51F1C-P08LFG9-0000.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | G51F1C-P08LFG0-0000 | G51F1C-P07LFG0-0000 | G51F1C-P06LFG0-0000 | G51F1C-P06MFG0-0000 |
| Kaihanga | ODU | ODU | ODU | ODU |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Te Whakatau Ngaohiko | - | - | - | - |
| Tau o nga Tauranga | - | - | - | - |
| Tae | - | - | - | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rauemi tuatahi | - | - | - | - |
| Kua oti te Rei | - | - | - | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | - | - | - | - |
| Whakatakotoranga | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rauemi Hee | - | - | - | - |
| Whakamutunga | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Mea | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Ko te Whakatau Whakamatau | - | - | - | - |
| Tae Whakatu | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Momo Hononga | - | - | - | - |
| Rahi Hiku - Whakauru | - | - | - | - |
| Te whakangungu | - | - | - | - |
| Ko te whakatuwhera o te tau | - | - | - | - |
| Tiaki Ingoa | - | - | - | - |
| Rahi Rahi, MIL | - | - | - | - |
| Rauemi Backshell, Pae | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kōkuhu Rauemi | - | - | - | - |
| Pato Tere | - | - | - | - |
| Nga tono | - | - | - | - |
Tangohia a G51F1C-P08LFG9-0000 PDF Datasheets me ODU tuhinga mo G51F1C-P08LFG9-0000 - ODU.
G51F1C-P06LFG0-0000ODUODU MINI-SNAP RECEPT, STY 5, SZ
G51F1C-P07LFD0-0000ODUODU MINI-SNAP RECEPT, STY 5, SZ
G51L0C-P02MPN0-0000ODUODU MINI-SNAP RECEPT, STY 5, SZ
G51F1C-P06MFG0-0000ODUODU MINI-SNAP RECEPT, STY 5, SZ
G51L0C-P02QP00-A000ODUODU MINI-SNAP RECEPT, STY 5, SZ
G51L0C-P02PPL0-0000ODUODU MINI-SNAP RECEPT. W/ PINS, S
G51F1C-P07LFG0-0000ODUODU MINI-SNAP RECEPT, STY 5, SZ
G51F1C-P08LFG0-0000ODUODU MINI-SNAP RECEPT, STY 5, SZ
G51L0C-P03MPH0-0000ODUODU MINI-SNAP RECEPT W/PINS, STY
G51F1C-P07QF00-A000ODUODU MINI-SNAP RECEPT, STY 5, SZ
G51F1C-P07NFG0-0000ODUODU MINI-SNAP RECEPT, STY 5, SZ
G51L0C-P03PPL0-0000ODUODU MINI-SNAP RECEPT, STY 5, SZ
G51F1C-P06LFD0-0000ODUODU MINI-SNAP RECEPT, STY 5, SZ
G51F1C-P10LCC9-0000ODUODU MINI-SNAP RECEPT, STY 5, SZ
G51F1C-P05LJG0-0000ODUODU MINI-SNAP RECEPT, STY 5, SZ
G51F1C-P12LCC0-0000ODUODU MINI-SNAP RECEPT, STY 5, SZKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.