- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Hoahoa PCN / Tohu
Mult Series Bottom Plate 08/Nov/2022.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $32.42 | $32.42 |
| 200+ | $12.54 | $2,508.00 |
| 500+ | $12.10 | $6,050.00 |
| 1000+ | $11.89 | $11,890.00 |
LQR2V392MSEHBN Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Nichicon - LQR2V392MSEHBN, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Nichicon - LQR2V392MSEHBN
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Nichicon |
| Putanga - Kua tohua | 350 V |
| Te manawanui | ±20% |
| Te Rahi Whenua Whenua | - |
| Rahi / Rahi | 3.000" Dia (76.20mm) |
| Raupapa | LQR |
| Ripple Current @ Low Frequency | 14.1 A @ 120 Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 19.74 A @ 10 kHz |
| Ratonga | - |
| Ko te poari | Polar |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | Radial, Can - Screw Terminals |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -25°C ~ 85°C |
| Momo Tae | Chassis Mount |
| Life @ Temp. | 5000 Hrs @ 85°C |
| Te Whakahaere Arataki | 1.252" (31.80mm) |
| Teitei - Tae (Max) | 3.268" (83.00mm) |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | - |
| Te kaha | 3900 µF |
| Nga tono | General Purpose |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| Taumata Maha Kore (MSL) | Not Applicable |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0085 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Nichicon LQR2V392MSEHBN.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | LQR2V392MSEGBN | LQR2V392MSEHBB | LQR2V332MSEGBN | LQR2V332MSEFBN |
| Kaihanga | Nichicon | Nichicon | Nichicon | Nichicon |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Raupapa | - | - | - | - |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Te kaha | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Putanga - Kua tohua | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Life @ Temp. | - | - | - | - |
| Ripple Current @ Low Frequency | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Ripple Current @ High Frequency | - | - | - | - |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Ko te poari | - | - | - | - |
| Te Whakahaere Arataki | - | - | - | - |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Te Rahi Whenua Whenua | - | - | - | - |
| Nga tono | - | - | - | - |
Tangohia a LQR2V392MSEHBN PDF Datasheets me Nichicon tuhinga mo LQR2V392MSEHBN - Nichicon.
Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.