- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Huihuinga PCN / Takenga
2.73KHz.pdfHTML Datasheet
SAM G55G,J Summary.pdfHoahoa PCN / Tohu
Cylindrical Battery Holders.pdfPahi PCN
2.73KHz.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $5.695 | $5.70 |
| 10+ | $5.571 | $55.71 |
| 30+ | $5.488 | $164.64 |
| 100+ | $5.404 | $540.40 |
ATSAMG55J19B-AU Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Microchip Technology - ATSAMG55J19B-AU, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Microchip Technology - ATSAMG55J19B-AU
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Microchip Technology |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | 1.62V ~ 3.6V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 64-LQFP (10x10) |
| Tere | 120MHz |
| Raupapa | SAM G55 |
| Rahi RAM | 176K x 8 |
| Momo Momo Ratonga | FLASH |
| Rahi Motu Ratonga | 512KB (512K x 8) |
| Nga Papahanga Reo | DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Paa / Case | 64-LQFP |
| Pūhera | Tray |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Oscillator Momo | Internal |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tau o I / O | 48 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rae EEPROM | - |
| Raraunga Raraunga | A/D 8x12b |
| Nui Rahi | 32-Bit Single-Core |
| Te tukatuka Core | ARM® Cortex®-M4 |
| Hononga | I²C, SPI, UART/USART, USB |
| Tau hua hua | ATSAMG55 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Microchip Technology ATSAMG55J19B-AU.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | ATSAMG55J19B-AUT | ATSAMG55J19A-AU | ATSAMG55J19A-AUT | ATSAMG55J19B-MU |
| Kaihanga | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Tau o I / O | - | - | - | - |
| Hononga | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Momo Momo Ratonga | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Rahi RAM | - | - | - | - |
| Oscillator Momo | - | - | - | - |
| Nui Rahi | - | - | - | - |
| Tere | - | - | - | - |
| Nga Papahanga Reo | - | - | - | - |
| Rahi Motu Ratonga | - | - | - | - |
| Te tukatuka Core | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Raraunga Raraunga | - | - | - | - |
| Rae EEPROM | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Tangohia a ATSAMG55J19B-AU PDF Datasheets me Microchip Technology tuhinga mo ATSAMG55J19B-AU - Microchip Technology.
ATSAMG55J19B-MUTMicrochip
ATSAMH1G16A-MBT-BVAOMicrel / Microchip Technology
ATSAMG55G19A-UUT-ESAtmel (Microchip Technology)
ATSAMHA0E16A-MZT-BAtmel (Microchip Technology)Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.