- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $4.788 | $4.79 |
| 200+ | $1.853 | $370.60 |
| 500+ | $1.789 | $894.50 |
| 1000+ | $1.756 | $1,756.00 |
TP3067V-X Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Texas Instruments - TP3067V-X, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Texas Instruments - TP3067V-X
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Texas Instruments |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Mamati | ±5V |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Analog | ±5V |
| Momo | PCM, Filter |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 20-PLCC (9x9) |
| Sigma Delta | No |
| Raupapa | - |
| Ratonga S / N, ADCs / DAC (db) Tikanga | - |
| Whakaaetanga (Piti) | 8 b |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | 20-LCC (J-Lead) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -25°C ~ 125°C |
| Te maha o nga ADCs / DAC | 1 / 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taerangi Whakaoho, ADCs / DACs (db) Typ | - |
| Atanga Raraunga | Serial |
| Tau hua hua | TP3067 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Texas Instruments TP3067V-X.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | TP3070V-G | TP3070AV-G | TP3067V/NOPB | TP3067WM/63SN |
| Kaihanga | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Whakaaetanga (Piti) | - | - | - | - |
| Sigma Delta | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Taerangi Whakaoho, ADCs / DACs (db) Typ | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Mamati | - | 1.14V ~ 1.26V | 11.4V ~ 16.5V | 1.65V ~ 3.6V |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Atanga Raraunga | - | LVDS - Parallel | I²C | LVDS - Parallel, Parallel |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ratonga S / N, ADCs / DAC (db) Tikanga | - | - | - | - |
| Te maha o nga ADCs / DAC | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Analog | - | 3.14V ~ 3.46V | 11.4V ~ 16.5V | 3V ~ 3.6V |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
TP3067BDWRTexas Instruments
TP3067WMXNS
TP3070V-DNS
TP3067JNS
TP3067VNSKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.