- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
TLC374,Q,Y.pdfTLC374MJ Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Texas Instruments - TLC374MJ, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Texas Instruments - TLC374MJ
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Texas Instruments |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) | 4V ~ 16V, ±2V ~ 8V |
| Ngaohihi - Whakauru Input (Max) | 5mV @ 5V |
| Momo | Differential |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 14-CDIP |
| Raupapa | - |
| Ko te whakaheke o te whakapae (Max) | 200ns (Typ) |
| Paa / Case | 14-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Pūhera | Tube |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Tuhinga o mua | 4 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Hysteresis | - |
| I teie nei - Quiescent (Max) | 600µA |
| Nama - Whakaaturanga (Momo) | 16mA @ 5V |
| I teie nei - Waea Input (Max) | 5pA (Typ) |
| CMRR, PSRR (Typ) | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Texas Instruments TLC374MJ.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | TLC374MFKB | TLC374MD | TLC374IN | TLC374INE4 |
| Kaihanga | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| I teie nei - Quiescent (Max) | - | - | - | - |
| Nama - Whakaaturanga (Momo) | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Whakauru Input (Max) | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Ko te whakaheke o te whakapae (Max) | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Hysteresis | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| CMRR, PSRR (Typ) | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| I teie nei - Waea Input (Max) | - | - | - | - |
Tangohia a TLC374MJ PDF Datasheets me Texas Instruments tuhinga mo TLC374MJ - Texas Instruments.
TLC393CDG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC MICROPWR COMP DUAL 8-SOIC
TLC386STMicroelectronics
TLC374ING4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC DIFF COMP QUAD 14-DIP
TLC374MDG4Texas Instruments
TLC386ASTMicroelectronics
TLC393CDRG4Texas InstrumentsIC MICROPWR COMP DUAL 8-SOIC
TLC393CTexas Instruments
TLC374MDRTexas Instruments
TLC374MJBTexas Instruments
TLC3780EG#PBFLTKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.