- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
SN75161B-62B.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.642 | $0.64 |
| 10+ | $0.533 | $5.33 |
| 25+ | $0.479 | $11.98 |
| 100+ | $0.407 | $40.70 |
| 500+ | $0.375 | $187.50 |
| 1000+ | $0.358 | $358.00 |
SN75162BDW Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Texas Instruments - SN75162BDW, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Texas Instruments - SN75162BDW
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Texas Instruments |
| Tuhinga o mua | 4.75V ~ 5.25V |
| Momo | Transceiver |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 24-SOIC |
| Raupapa | - |
| Kaiwhiwhi Hysteresis | 650 mV |
| Tuhinga | IEEE 488 |
| Paa / Case | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Te maha o nga Kaikoi / Kaiwhiwhi | 8/8 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Porohita | Half |
| Raraunga Raraunga | - |
| Tau hua hua | SN75162 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Texas Instruments SN75162BDW.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | SN75162BDWG4 | SN75162BDWE4 | SN75162BDWR | SN75161BDWRE4 |
| Kaihanga | Luminary Micro / Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Porohita | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Te maha o nga Kaikoi / Kaiwhiwhi | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kaiwhiwhi Hysteresis | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tuhinga | - | - | - | - |
| Raraunga Raraunga | - | - | - | - |
Tangohia a SN75162BDW PDF Datasheets me Texas Instruments tuhinga mo SN75162BDW - Texas Instruments.
SN751678DBTRTexas Instruments
SN75161BN-NGTexas InstrumentsPROTOTYPE
SN75162ANTexas Instruments
SN75162BDWE4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC OCT INTRFACE BUS TXRX 24-SOIC
SN75162BNTexas Instruments
SN75161NTexas Instruments
SN75162BDWG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC OCT INTRFACE BUS TXRX 24-SOIC
SN75172Texas InstrumentsKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.