- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Pahi PCN
All Dev Pkg Mark Chg 12/Nov/2018.pdfRaraunga
GAL16V8.pdfPCN ObsenSencence / Eol
Multiple Devices 07/Sept/2010.pdfGAL16V8D-15QPN Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Lattice Semiconductor Corporation - GAL16V8D-15QPN, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Lattice Semiconductor Corporation - GAL16V8D-15QPN
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Lattice Semiconductor |
| Whakaaetanga Miihini - Taiao | 4.75V ~ 5.25V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 20-PDIP |
| Raupapa | GAL®16V8 |
| Momo Taumahi | EE PLD |
| Paa / Case | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | 0°C ~ 75°C (TA) |
| Te maha o Macrocells | 8 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Time Tpd (1) Max | 15 ns |
| Tau hua hua | GAL16V8 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Lattice Semiconductor Corporation GAL16V8D-15QPN.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | GAL16V8D-15QP | GAL16V8D-15QJN | GAL16V8D-15QJ | GAL16V8D-20QPNI |
| Kaihanga | Lattice Semiconductor Corporation | Lattice Semiconductor Corporation | Lattice Semiconductor Corporation | Lattice Semiconductor Corporation |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Momo Taumahi | - | - | - | - |
| Te maha o Macrocells | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Miihini - Taiao | - | - | - | - |
| Time Tpd (1) Max | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Tangohia a GAL16V8D-15QPN PDF Datasheets me Lattice Semiconductor Corporation tuhinga mo GAL16V8D-15QPN - Lattice Semiconductor Corporation.
GAL16V8D-15LR/883N/AKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.