- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
ML620Q151B-59B.pdfPCN ObsenSencence / Eol
Mult Dev EOL 10/Mar/2022.pdfML620Q156B-628TBZWAX Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Rohm Semiconductor - ML620Q156B-628TBZWAX, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Rohm Semiconductor - ML620Q156B-628TBZWAX
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | LAPIS Technology |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | 1.8V ~ 5.5V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 52-TQFP (10x10) |
| Tere | 8.4MHz |
| Raupapa | ML620Q100 |
| Rahi RAM | 2K x 8 |
| Momo Momo Ratonga | FLASH |
| Rahi Motu Ratonga | 64KB (32K x 16) |
| Nga Papahanga Reo | POR, PWM, WDT |
| Paa / Case | 52-TQFP |
| Pūhera | Bulk |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Oscillator Momo | External, Internal |
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Tau o I / O | 34 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rae EEPROM | 2K x 8 |
| Raraunga Raraunga | A/D 12x10b SAR |
| Nui Rahi | 16-Bit |
| Te tukatuka Core | nX-U16/100 |
| Hononga | I²C, SSP, UART/USART |
| Tau hua hua | ML620Q156 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Rohm Semiconductor ML620Q156B-628TBZWAX.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | ML620Q156B-620TBZWAX | ML620Q156B-632TBZWAX | ML620Q156B-623TBZWAX | ML620Q156B-627TBZWAX |
| Kaihanga | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Nui Rahi | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tere | - | - | - | - |
| Momo Momo Ratonga | - | - | - | - |
| Raraunga Raraunga | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rahi RAM | - | - | - | - |
| Rae EEPROM | - | - | - | - |
| Nga Papahanga Reo | - | - | - | - |
| Rahi Motu Ratonga | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Oscillator Momo | - | - | - | - |
| Te tukatuka Core | - | - | - | - |
| Tau o I / O | - | - | - | - |
| Hononga | - | - | - | - |
Tangohia a ML620Q156B-628TBZWAX PDF Datasheets me Rohm Semiconductor tuhinga mo ML620Q156B-628TBZWAX - Rohm Semiconductor.
Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.