- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Huihuinga PCN / Takenga
Assembly Site Addition 31/Oct/2016.pdfNga korero taiao
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfPCN ObsenSencence / Eol
Mult Dev EOL 05/Feb/2020.pdfRaraunga
PT7C4311.pdfHTML Datasheet
PT7C4311.pdfPT7C4311WE Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Diodes Incorporated - PT7C4311WE, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Diodes Incorporated - PT7C4311WE
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Diodes Incorporated |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Battery | 2V ~ 5.5V |
| Tuhinga o mua | 1.2V ~ 5.5V |
| Momo | Clock/Calendar |
| Hōputu Time | HH:MM:SS (24 hr) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-SOIC |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rahi Mahara | 56B |
| Atanga | I²C, 2-Wire Serial |
| Ngā āhuatanga | Leap Year, Square Wave Output, Y2K |
| Rā Hōputu | YY-MM-DD-dd |
| Kohikohi - Te Whakamaharatanga (Max) | 70µA @ 1.5V ~ 5.5V |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Diodes Incorporated PT7C4311WE.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | PT7C4311AWEX | PT7C4311WEX | PT7C4311AWE | PT7C4311AZEEX |
| Kaihanga | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Kohikohi - Te Whakamaharatanga (Max) | - | - | - | - |
| Atanga | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Battery | - | - | - | - |
| Rā Hōputu | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Rahi Mahara | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Momo | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Hōputu Time | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Tangohia a PT7C4311WE PDF Datasheets me Diodes Incorporated tuhinga mo PT7C4311WE - Diodes Incorporated.
PT7C4307AWEXDiodes IncorporatedIC RTC CLK/CALENDAR I2C 8SOIC
PT7C4311AUEXDiodes IncorporatedIC RTC CLK/CALENDAR I2C 8TDFN
PT7C4307AUEXDiodes Incorporated
PT7C4337Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.