- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
84873221 Datasheet.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $160.525 | $160.53 |
84873221 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Crouzet - 84873221, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Crouzet - 84873221
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Crouzet |
| Tuhinga o mua | 120 ~ 277VAC |
| Momo | Voltage Sensing AC |
| Tūnga Tae | Energized High |
| Waahi Tae | 120 ~ 277V AC |
| Raupapa | C-Lynx |
| Pūhera | Bulk |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo putanga | Relay |
| Tae Mahi | -20°C ~ 50°C |
| Momo Tae | DIN Rail |
| Te wa roa | 0.3 Sec ~ 30 Sec |
| Whakapā atu @ Whakaoho | 5A @ 250VAC |
| Takahanga | SPDT (1 Form C) |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | Not Applicable |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8537.10.9170 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Crouzet 84873221.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 84873220 | 84873211 | 84873222 | 84873502 |
| Kaihanga | Crouzet | Crouzet | Crouzet | Crouzet |
| Momo putanga | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Waahi Tae | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tūnga Tae | - | - | - | - |
| Te wa roa | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Takahanga | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Whakapā atu @ Whakaoho | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Tangohia a 84873221 PDF Datasheets me Crouzet tuhinga mo 84873221 - Crouzet.
84873502CrouzetEWA2 400VAC
84873401Crouzet3X400VAC FFP MOTOR LOAD CONTROL
84873027CrouzetHWTM 208-480VAC 3PH-THRM MTR
84873211CrouzetF3USN 3X400V CONROL RELAY
84873300CrouzetFWA PHASE ASYMMETRY MONTR 230VAC
84873028CrouzetHWTM2 208-480VAC 3PH-THRM MTR
84873310CrouzetFWA2 PHASE ASYMMTRY MONIT 230VAC
84873311CrouzetFWA2 PHASE ASYMMETRY 400VAC
84873501CrouzetEWA2 230VAC
84873400Crouzet3X230VAC FFP MOTOR LOAD CONTROL
84873301CrouzetFWA PHASE ASYMMETRY MONITOR 400VKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.