- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
SXR Type.pdfNga korero taiao
Compliance Declaration CDE.pdfSXR470M100RT Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Cornell Dubilier Electronics (CDE) - SXR470M100RT, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Cornell Dubilier Electronics (CDE) - SXR470M100RT
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | CDE (Cornell Dubilier Electronics) |
| Putanga - Kua tohua | 100 V |
| Te manawanui | ±20% |
| Te Rahi Whenua Whenua | - |
| Rahi / Rahi | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Raupapa | SXR |
| Ripple Current @ Low Frequency | 276 mA @ 120 Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 600 mA @ 100 kHz |
| Ratonga | - |
| Ko te poari | Polar |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | Radial, Can |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C |
| Momo Tae | Through Hole |
| Life @ Temp. | 4000 Hrs @ 105°C |
| Te Whakahaere Arataki | 0.197" (5.00mm) |
| Teitei - Tae (Max) | 0.787" (20.00mm) |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | 1.98Ohm @ 100kHz |
| Te kaha | 47 µF |
| Nga tono | General Purpose |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0020 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Cornell Dubilier Electronics (CDE) SXR470M100RT.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | SXR470M100ST | SXR471M010ST | SXR470M063ST | SXR471M016ST |
| Kaihanga | Cornell Dubilier Electronics (CDE) | Cornell Dubilier Electronics (CDE) | Cornell Dubilier Electronics (CDE) | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Life @ Temp. | - | - | - | - |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Te kaha | - | - | - | - |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Ripple Current @ High Frequency | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Te Rahi Whenua Whenua | - | - | - | - |
| Te Whakahaere Arataki | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ripple Current @ Low Frequency | - | - | - | - |
| Putanga - Kua tohua | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Ko te poari | - | - | - | - |
| Nga tono | - | - | - | - |
Tangohia a SXR470M100RT PDF Datasheets me Cornell Dubilier Electronics (CDE) tuhinga mo SXR470M100RT - Cornell Dubilier Electronics (CDE).
SXR471M035ATCornell Dubilier Electronics (CDE)CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
SXR391M035STCornell Dubilier Electronics (CDE)CAPACITOR ALUMINUMKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.