- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $7.132 | $7.13 |
| 200+ | $2.76 | $552.00 |
| 500+ | $2.664 | $1,332.00 |
| 1000+ | $2.616 | $2,616.00 |
MAX20412ATJD/V+ Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX20412ATJD/V+, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX20412ATJD/V+
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Maxim Integrated |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | 3V ~ 5.5V |
| Topology | Buck |
| Kaiwhakahaere Tukutahi | Yes |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 20-TQFN (5x5) |
| Raupapa | Automotive, AEC-Q100 |
| Ngā Waehere Serial | I²C |
| Paa / Case | 20-WQFN Exposed Pad |
| Pūhera | Strip |
| Momo putanga | PWM |
| Mahinga Whakaputa | 2 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whirihoranga Whakaputa | Positive |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Tau o nga Hua | 2 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Mahinga | Step-Down |
| Rautanga - Whakawhiti | 2.2MHz |
| Taumahi Mahi (Max) | - |
| Ngā Āhuatanga Mana | - |
| Whakamutunga Karaka | No |
| Tau hua hua | MAX20412 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX20412ATJD/V+.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | MAX20412ATJD/V+ | MAX20412ATJD/V+T | MAX20412EVKIT# | MAX20414ATGA/V+T |
| Kaihanga | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Ngā Waehere Serial | I²C | I²C | - | - |
| Tau o nga Hua | 2 | 2 | - | 1 |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 20-TQFN (5x5) | 20-TQFN (5x5) | - | 24-TQFN (4x4) |
| Whirihoranga Whakaputa | Positive | Positive | - | Positive |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C | -40°C ~ 125°C | - | -40°C ~ 125°C |
| Tau hua hua | MAX20412 | MAX20412 | MAX20412 | MAX20414 |
| Mahinga | Step-Down | Step-Down | - | Step-Up, Step-Down |
| Pūhera | Strip | Tape & Reel (TR) | Box | Tape & Reel (TR) |
| Rautanga - Whakawhiti | 2.2MHz | 2.2MHz | - | 2.2MHz |
| Mahinga Whakaputa | 2 | 2 | - | - |
| Whakamutunga Karaka | No | No | - | - |
| Kaiwhakahaere Tukutahi | Yes | Yes | - | Yes |
| Raupapa | Automotive, AEC-Q100 | Automotive, AEC-Q100 | - | Automotive, AEC-Q100 |
| Momo Tae | Surface Mount | Surface Mount | - | Surface Mount |
| Momo putanga | PWM | PWM | - | Adjustable |
| Paa / Case | 20-WQFN Exposed Pad | 20-WQFN Exposed Pad | - | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Ngā Āhuatanga Mana | - | - | - | - |
| Taumahi Mahi (Max) | - | - | - | - |
| Topology | Buck | Buck | - | Buck-Boost |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | 3V ~ 5.5V | 3V ~ 5.5V | - | - |
Tangohia a MAX20412ATJD/V+ PDF Datasheets me Analog Devices Inc./Maxim Integrated tuhinga mo MAX20412ATJD/V+ - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX20412ATJA/V+TAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIC REG BUCK DL CH FOR SOC CORES
MAX20412ATJC/V+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC REG BUCK DL CH FOR SOC CORES
MAX20413ATGA/V+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC
MAX20410AFOF/VY+Analog Devices Inc./Maxim Integrated36V FULLY SYNC 10A BUCK IN P90
MAX20412EVKIT#Analog Devices Inc./Maxim IntegratedEVKIT FOR MAX20412DUAL CHANNEL B
MAX20410AFOD/VY+Analog Devices Inc./Maxim Integrated36V FULLY SYNC 8A & 10A BUCK IN
MAX20412ATJC/V+TAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIC REG BUCK DL CH FOR SOC CORES
MAX20413ATGA/V+TAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIC
MAX20412ATJA/V+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC REG BUCK DL CH FOR SOC CORES
MAX20411AAFHB/VY+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedFAMILY OF LV BUCK CONVERTERS UP
MAX20413ATGC/V+OSRAM Opto (ams OSRAM)IC REG
MAX20413ATGC/V+TOSRAM Opto (ams OSRAM)IC REGKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.