- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfRaraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfNCP720BMT140TBG Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau onsemi - NCP720BMT140TBG, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki onsemi - NCP720BMT140TBG
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | onsemi |
| Rae Tae (Max) | 1.4V @ 350mA |
| Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) | 1.4V |
| Putanga - Whakaputa (Max) | - |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 5.5V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 6-WDFN (2x2) |
| Raupapa | - |
| Ngā Āhuatanga Tiaki | Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Paa / Case | 6-WDFN Exposed Pad |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| PSRR | 65dB ~ 25dB (1kHz ~ 1MHz) |
| Momo putanga | Fixed |
| Whirihoranga Whakaputa | Positive |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Nama - Whakaputa | 350mA |
| Ngā Āhuatanga Mana | Enable |
| Tau hua hua | NCP720 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki onsemi NCP720BMT140TBG.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | NCP720BMT180TBG | NCP720BMT120TBG | NCP720BMT160TBG | NCP720BMT100TBG |
| Kaihanga | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Rae Tae (Max) | - | - | - | - |
| Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) | - | - | - | - |
| PSRR | - | - | - | - |
| Whirihoranga Whakaputa | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Nama - Whakaputa | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo putanga | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Putanga - Whakaputa (Max) | - | - | - | - |
| Ngā Āhuatanga Tiaki | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ngā Āhuatanga Mana | - | - | - | - |
Tangohia a NCP720BMT140TBG PDF Datasheets me onsemi tuhinga mo NCP720BMT140TBG - onsemi.
NCP7210-CV-BSEIKOKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.