- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Pahi PCN
2.73KHz.pdfHoahoa PCN / Tohu
Product Marking Chg 31/Oct/2016.pdfNga korero taiao
Xilinx REACH211 Cert.pdfXC7Z035-L2FFG676I Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau AMD - XC7Z035-L2FFG676I, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki AMD - XC7Z035-L2FFG676I
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | AMD Xilinx |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 676-FCBGA (27x27) |
| Tere | 800MHz |
| Raupapa | Zynq®-7000 |
| Rahi RAM | 256KB |
| Ngā Āhuatanga Tuatahi | Kintex™-7 FPGA, 275K Logic Cells |
| Nga Papahanga Reo | DMA |
| Paa / Case | 676-BBGA, FCBGA |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tray |
| Tae Mahi | -40°C ~ 100°C (TJ) |
| Tau o I / O | 130 |
| Rahi Flash | - |
| Te tukatuka Core | Dual ARM® Cortex®-A9 MPCore™ with CoreSight™ |
| Hononga | CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, UART/USART, USB OTG |
| Tau hua hua | XC7Z035 |
| Whakaahuatanga | MCU, FPGA |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 4 (72 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991D |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki AMD XC7Z035-L2FFG676I.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | XC7Z035-L2FFG900I | XC7Z035-3FFG676E | XC7Z035-2FFV676E | XC7Z045-1FFG676I |
| Kaihanga | AMD | AMD | AMD | AMD |
| Tau o I / O | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tere | - | - | - | - |
| Whakaahuatanga | - | Current Source | R-2R | Pipelined |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Nga Papahanga Reo | - | - | - | - |
| Hononga | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Te tukatuka Core | - | - | - | - |
| Rahi Flash | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ngā Āhuatanga Tuatahi | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rahi RAM | - | - | - | - |
Tangohia a XC7Z035-L2FFG676I PDF Datasheets me AMD tuhinga mo XC7Z035-L2FFG676I - AMD.
XC7Z035-L2FBG676IXILINX
XC7Z045-1FBG900CAMD Xilinx
XC7Z035-2FFV676EAMDIC SOC CORTEX-A9 800MHZ 676FCBGA
XC7Z045-1FF900IXILINX
XC7Z035-2FFG900I4440AMD Xilinx
XC7Z045-1FBG900IAMD Xilinx
XC7Z035-FBG676XILINXKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.