- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
OP467.pdfPCN ObsenSencence / Eol
Multiple Devices 29/Jan/2014.pdfOP467GP Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Analog Devices Inc. - OP467GP, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Analog Devices Inc. - OP467GP
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Analog Devices, Inc. |
| Ngaohiko - tohaina te span (min) | 9 V |
| Ngaohiko - tohaina te span (max) | 36 V |
| Momotuhi - Whakamutanga Whakauru | 200 µV |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 14-PDIP |
| Te utu o te huka | 350V/µs |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Pūhera | Tube |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo putanga | - |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Tuhinga o mua | 4 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Hua Hua Whai Hua | 28 MHz |
| I teie nei - Te tuku | 8mA (x4 Channels) |
| I teie nei - Putanga Whakauru | 150 nA |
| Tau hua hua | OP467 |
| Momo Kuputuhi | General Purpose |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Analog Devices Inc. OP467GP.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | OP467GPZ | OP467GS | OP467GS-REEL | OP467GSZ |
| Kaihanga | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Momo Kuputuhi | - | - | - | - |
| I teie nei - Putanga Whakauru | - | - | - | - |
| Ngaohiko - tohaina te span (max) | - | - | - | - |
| I teie nei - Te tuku | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Momotuhi - Whakamutanga Whakauru | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Hua Hua Whai Hua | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Ngaohiko - tohaina te span (min) | - | - | - | - |
| Momo putanga | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Te utu o te huka | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
Tangohia a OP467GP PDF Datasheets me Analog Devices Inc. tuhinga mo OP467GP - Analog Devices Inc..
OP467AY/883 QADI (Analog Devices, Inc.)
OP467GSZ-REELAnalog Devices
OP467GS-REELAnalog Devices Inc.OP467 - QUAD LO NOISE HI SPEED
OP470AYADI (Analog Devices, Inc.)
OP467ARC/883ADI (Analog Devices, Inc.)
OP467AY/883Texas Instruments
OP467ARC/883QADI (Analog Devices, Inc.)
OP462HSADI (Analog Devices, Inc.)
OP462HRUZ-REEL7Texas Instruments
OP467GADI (Analog Devices, Inc.)
OP470AJLT
OP470ARC/883CPMI
OP470AY/883PMIKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.