- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Nga korero taiao
Material Declaration LTC1440IS8#PBF.pdfHTML Datasheet
LTC1440-42 Special Notice.pdfRaraunga
LTC1440,41,42 Datasheet.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $10.00 | $10.00 |
| 200+ | $3.871 | $774.20 |
| 500+ | $3.734 | $1,867.00 |
| 1000+ | $3.667 | $3,667.00 |
LTC1440IS8#PBF Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Analog Devices Inc. - LTC1440IS8#PBF, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Analog Devices Inc. - LTC1440IS8#PBF
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Analog Devices, Inc. |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) | 2V ~ 11V, ±1V ~ 5.5V |
| Ngaohihi - Whakauru Input (Max) | 10mV @ 5V |
| Momo | with Voltage Reference |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-SO |
| Raupapa | - |
| Ko te whakaheke o te whakapae (Max) | 15µs |
| Paa / Case | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Pūhera | Tube |
| Momo putanga | CMOS, TTL |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Hysteresis | 50mV |
| I teie nei - Quiescent (Max) | 4.4µA |
| Nama - Whakaaturanga (Momo) | 40mA |
| I teie nei - Waea Input (Max) | - |
| CMRR, PSRR (Typ) | 80dB CMRR, 80dB PSRR |
| Tau hua hua | LTC1440 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Analog Devices Inc. LTC1440IS8#PBF.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | LTC1440IMS8#TRPBF | LTC1440IS8#TRPBF | LTC1440IMS8#PBF | LTC1440IN8#PBF |
| Kaihanga | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Ngaohihi - Whakauru Input (Max) | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) | - | - | - | - |
| I teie nei - Quiescent (Max) | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| CMRR, PSRR (Typ) | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| I teie nei - Waea Input (Max) | - | - | - | - |
| Momo putanga | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Hysteresis | - | - | - | - |
| Nama - Whakaaturanga (Momo) | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ko te whakaheke o te whakapae (Max) | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Tangohia a LTC1440IS8#PBF PDF Datasheets me Analog Devices Inc. tuhinga mo LTC1440IS8#PBF - Analog Devices Inc..
LTC1440IN8Linear Technology / Analog Devices
LTC1441CN8Linear Technology / Analog Devices
LTC1440IS8Linear Technology / Analog Devices
LTC1441CS8Linear Technology / Analog Devices
LTC1441IS8Linear Technology / Analog Devices
LTC1441CSLTKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.